Już 17 października były podwójny mistrz organizacji KSW, Mateusz Gamrot, zadebiutuje w oktagonie największej organizacji MMA na świecie, „Ultimate Fighting Championship”. Jeszcze nie wiadomo z kim oficjalnie zmierzy się Polak, lecz „Gamer” potwierdził swój występ na „Fight Island”. Zobaczcie fragmenty przygotowań motorycznych Gamrota przed debiutem w klatce UFC.

Road to UFC ! 🚀Przygotowanie motoryczne by #allstarathletic czyli szybkość, moc, wytrzymałość itd 🔝🔝🚀🚀

Publiée par Mateusz Gamrot sur Mardi 6 octobre 2020

Gamrot (17-0, 1 NC MMA) jest niepokonany w zawodowym MMA. W ostatnich walkach decyzjami sędziów pokonał Mariana Ziółkowskiego i Klebera Koike Ebrsta, przed czasem skończył natomiast Normana Parka. Wcześniej w klatce organizacji KSW Gamrot pokonywał między innymi Marifa Piraeva, Mansoura Barnaouiego czy Grzegorza Szulakowskiego. W debiucie w UFC miał mierzyć się z Magomedem Mustafaevem, lecz z nieznanych powodów Rosjanin musiał wycofać się z tego starcia. Mówi się, że rywalem „Gamera” może być sparingpartner Khamzata Chimaeva, Guram  Kutateladze.

16 KOMENTARZE

 1. Nie rugby tylko futbol amerykański, a to duża różnica. Niezbyt profesjonalna liga w naszym kraju, gdzie część zawodników traktuje granie jako hobby.

  Obraz jeszcze w miarę aktualny, ale sprzed lat.

  Teraz jest co raz lepiej i te czołowe polskie drużyny zatrudniają profesjonalistów, jednak głównie zza granicy. Jednak akurat Panthers Wrocław można uznać ze zespół w pełni profesjonalny i praktycznie cały sztab jest "amerykański" z tego co pamiętam. Pantery to takie TOP 15 w Europie w tym sporcie, Lowlanders Białystok też czasami sobie dobrze radzi, teraz ściągnęli Glena Toonge, który przygotowaniem motorycznym póki co zamiata tę ligę, ale poważne testy jeszcze przed nim.

  Oczywiście z racji tego, że jest to sport mało popularny w Polsce to zawodnicy nie zarabiają kokosów i często jeszcze dodatkowo pracują, szczególnie, że są to rozgrywki sezonowe.

 2. to tylko w 15, w 7 jestesmy w czolowce europiejskiej

  To tak jak w streetballu jesteśmy dobrzy. W sensie w koszykówce 3 na 3.

 3. Nie rugby tylko futbol amerykański, a to duża różnica. Niezbyt profesjonalna liga w naszym kraju, gdzie część zawodników traktuje granie jako hobby.

  Polskie rugby na wiele wyższym poziomie też nie stoi.

 4. grają w rugby?

  mistrzem jest ogniwo sopot:cool:

  Nie rugby tylko futbol amerykański, a to duża różnica. Niezbyt profesjonalna liga w naszym kraju, gdzie część zawodników traktuje granie jako hobby.

  Tak tak Panowie, futbol amerykański. Znam różnice, po prostu pojebały mi się słowa.

  Nie mówię, że to światowy poziom, ale to są naprawdę potężne chłopy a przy tym osiągają niesamowitą szybkość. Na żywo robiło wrażenie i z tego co wiem to ogromna zasługa w tym właśnie Michała.

 5. Michał z Allstar Althletics mega fachura. Spędził kilka lat w USA na kształceniu się w tym temacie. W zeszłym sezonie był głównym trenerem przygotowania motorycznego zawodników Panthers Wrocław – mistrza kraju w rugby. Byłem na kilku meczach i Pantery miażdżyły na boisku wszystkich. Szybkością i siłą zdecydowanie górowali nad resztą stawki.

  Nie rugby tylko futbol amerykański, a to duża różnica. Niezbyt profesjonalna liga w naszym kraju, gdzie część zawodników traktuje granie jako hobby.

 6. Przyznaje, ze jaram sie, bo dosc dawno uznalem temat "Mateusz Gamrot w UFC" za zamkniety. Wiem, ze kwestia problemow Gamera ze wzrokiem juz sie pojawiala, ale po obejrzeniu tego materialu intryguje mnie to ponownie. Te okulary w czasie tak intensywnej pracy to koniecznosc czy element budowania wizerunkowego kontrastu ?

 7. Spędził kilka lat w USA na kształceniu się w tym temacie.

  Chyba nie u Daru Stronga?:lol: zart Daru to jest fachura i zrobil z Aski silacza pomimo wielu negatywnych opinii na jego temat to jest dobry w tym co robi.

 8. Michał z Allstar Althletics mega fachura. Spędził kilka lat w USA na kształceniu się w tym temacie. W zeszłym sezonie był głównym trenerem przygotowania motorycznego zawodników Panthers Wrocław – mistrza kraju w rugby. Byłem na kilku meczach i Pantery miażdżyły na boisku wszystkich. Szybkością i siłą zdecydowanie górowali nad resztą stawki.

  Zajebiście wyglądają te treningi. Nic dziwnego, że Gamer prądu ma na 100 rund.

 9. Michał z Allstar Althletics mega fachura. Spędził kilka lat w USA na kształceniu się w tym temacie. W zeszłym sezonie był głównym trenerem przygotowania motorycznego zawodników Panthers Wrocław – mistrza kraju w rugby. Byłem na kilku meczach i Pantery miażdżyły na boisku wszystkich. Szybkością i siłą zdecydowanie górowali nad resztą stawki.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.