Mateusz Gamrot (MMA 17-0-0) może liczyć na wsparcie Joanny Jędrzejczyk (MMA 16-4-0) w rozmowach z organizacją UFC. Jak zdradziła w programie Dzień Dobry TVN była mistrzyni giganta światowego MMA, wspólnie działają nad tym, aby doszło do podpisania kontraktu przez „Gamera”.

„Walczymy o to, aby Mateusz walczył dla UFC”

Niewykluczone, że Gamrot podjął już decyzję dotyczącą swojej przyszłości. W ostatnich dniach najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce dał swoim fanom wskazówki informując, że może być już wszystko wiadomo.

29-latek jest niepokonany w zawodowym MMA. W ostatnich walkach decyzjami sędziów pokonał Mariana Ziółkowskiego i Klebera Koike Ebrsta, przed czasem skończył natomiast Normana Parka. Wcześniej w klatce organizacji KSW Gamrot pokonywał między innymi Marifa Piraeva, Mansoura Barnaouiego czy Grzegorza Szulakowskiego.

Konkretne informacje dotyczące podpisania kontraktu przez Mateusz Gamrota poznamy prawdopodobnie w ciągu najbliższych tygodni.

30 KOMENTARZE

 1. Konkretne informacje dotyczące podpisania kontraktu przez Mateusz Gamrota poznamy prawdopodobnie w ciągu najbliższych tygodni.

  I dopiero wtedy radziłbym pisać:facepalm:

 2. To co zrobiła JJ jest szalone. Ona walczy o lepsza przyszłość Gamera. Ten dzieciak dostal szanse zostać gangsterem.

 3. Ale sie z tego telenowela zrobiła, zaraz będziemy robić zbiórkę pieniędzy żeby Gamrotowi opłacało się iść do UFC.

 4. Myślałem, że to sprawa między zawodnikiem i jego managerem a UFC. Co my tu niby mamy robić?

  Wyślij pieniążek na Matiego żeby wybrał UFC jak uzbiera 200k to pójdzie.

 5. Wszyscy przychodzą, podpisują kontrakt i się biją. Niektórzy nawet z ciągu jednego dnia tylko Mateusz tweetuje, rozmawia, dyskutuje, tajemniczo coś się dzieje, pomaga mu Aśka (wtf?)

  :matt:

 6. Ja pierdole naprawdę to jest komedia. Niech już podpisze ten kontrakt i skończy się telenowela, bo rzygać się chce. Nie przypominam sobie takich jaj przy Heldzie, Piechocie, Tyburze i innych.

 7. Wszyscy przychodzą, podpisują kontrakt i się biją. Niektórzy nawet z ciągu jednego dnia tylko Mateusz tweetuje, rozmawia, dyskutuje, tajemniczo coś się dzieje, pomaga mu Aśka (wtf?)

  :matt:

  To raczej redakcja/media próbują szukać newsów tam gdzie ich jeszcze nie ma. Taką mają robotę.

 8. To raczej redakcja/media próbują szukać newsów tam gdzie ich jeszcze nie ma. Taką mają robotę.

  No ok, media mediami. Ale ja piszę o procedurze pójścia do UFC. Co tydzień ostatnio wchodzi kilku na ostatnią chwilę, inni przez jakieś DWCS itd., a tu?

  Myślicie, że z Mateuszem ktoś tam będzie negocjował? Prosił go o podpis? Już będą mu się kłaniać w pas i sypać dolarami  pod nogi?

 9. Wiedziałem że sprawa Gejmera szybko osiagnie poziom żenady ale, tego to sie nie spodziewałem.

  Dwie najbardziej żenujące postaci polskiego MMA połaczyły siły.

 10. Ja pierdole naprawdę to jest komedia. Niech już podpisze ten kontrakt i skończy się telenowela, bo rzygać się chce. Nie przypominam sobie takich jaj przy Heldzie, Piechocie, Tyburze i innych.

  Tym glosniej balonik pierdolnie.

 11. Ja już przestałem się z tego śmiać i życzę Mateuszowi aby się wyrwał w końcu gdzieś i żeby nie okazało się , ze to całe zamieszanie było tylko na pokaz. Jak się okaże ,ze to wszystko była ściema to będzie to ośmieszenia dla całego środowiska. Oczywiście wygra Kawul – jak zwykle

 12. Czyli Aska poszla juz w menadzerke

  W Polsce jest tylko jedna liczaca sie menadżerka która otwiera wszystkie drzwi.:rofl::rofl::rofl:

 13. A może już nie musi pomagać? :tysoncoffe:

  Cicho tu 90% ludzi mysli ze bedzie w cyrku dalej. Ci co maja wiedziec to wiedza jaki bedzie final:tysoncoffe:

 14. Cicho tu 90% ludzi mysli ze bedzie w cyrku dalej. Ci co maja wiedziec to wiedza jaki bedzie final:tysoncoffe:

  KMWTW PDK IPCG

 15. Gamrot zmierzy się w kategorii lekkiej z Magomedem Mustafaevem (14-3). Rosjanin na październikowej gali UFC Fight Night miał walczyć z Renato Moicano, który 15 września z nieujawnionych powodów wycofał się z pojedynku. :deniroclap:

 16. Gamrot zmierzy się w kategorii lekkiej z Magomedem Mustafaevem (14-3). Rosjanin na październikowej gali UFC Fight Night miał walczyć z Renato Moicano, który 15 września z nieujawnionych powodów wycofał się z pojedynku. :deniroclap:

  Śmieszki widzę trochę były, ale Aśka pewnie załatwiła to zastępstwo jednym telefonem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.