Wczoraj świat polskiego MMA obiegła nieco szokująca informacja – po tym jak z walki na KSW 47 wypadł Dricus Du Plessis, Norman Parke wróci do klatki KSW, aby zmierzyć się w Łodzi z Borysem Mańkowskim. Jeden z właścicieli KSW, Martin Lewandowski, jasno dał znać fanom, że to właśnie KSW wiedzie prym w polskim MMA. Wobec słów Lewandowskiego obojętny nie pozostał prezes Fight Exclusive NightPaweł Jóźwiak.

Może dzisiaj gramy jeszcze na cymbałach, ale daje wszystkim kibicom moje słowo – przyjdzie taki czas, że to nasza orkiestra zagra najgłośniej.

Jak wiemy Parke miał być nową gwiazdą FEN, lecz gdy wszystko wydawało się już jasne, zawodnik otrzymał pismo z sądu, które jasno mówiło, że nie może on występować w MMA dla innych organizacji w Polsce mając aktywny kontrakt z KSW.

Nie wiadomo jaka będzie przyszłość Parke jeśli chodzi o występy w Polsce. Według Jóźwiaka, ma on aktywny kontrakt z FEN, a sama organizacja wpłaciła już zawodnikowi zaliczkę.

19 KOMENTARZE

 1. Raz mówi, że zaliczka, raz, że nawet całość.

  Moim zdaniem gdyby Pan Prezes przemilczał sprawę i nabrał kilkudniowego dystansu ,wyszłoby mu to tylko na dobre.

 2. Może dzisiaj gramy jeszcze na cymbałach, ale daje wszystkim kibicom moje słowo – przyjdzie taki czas, że to nasza orkiestra zagra najgłośniej.

  chyba jak się dogadasz z owsiakiem :juanlaugh:

 3. To będzie show na keyboardzie. Nie po to Prezes wymieniał całą klawiaturę na nową, by mu pierdolili jakieś smuty o cymbałkach.

 4. Polskie ememej- włodarze bardziej interesujący od swoich zawodników, na twitterze walki lepsze niż w klatce. Cyrk, kabaret i wrestling. Jak kurwa się nie śmiać i nie hejtować tego kurwidołka. Kto to wszystko traktuje poważnie?

 5. Polskie ememej- włodarze bardziej interesujący od swoich zawodników, na twitterze walki lepsze niż w klatce. Cyrk, kabaret i wrestling. Jak kurwa się nie śmiać i nie hejtować tego kurwidołka. Kto to wszystko traktuje poważnie?

  Panie Macieju, że Pan oprócz tych wszystkich wiadomych zalet jest jeszcze skłonny do autoironii, to ja nie mam już więcej pytań i w ogóle :brainoverload::deniroclap:

 6. Najbardziej znani ale czy najlepsi ?

  FEN ma jedynie Rębeckiego który reprezentuje ciekawy poziom. Najlepsi w Polsce.

 7. To będzie show na keyboardzie. Nie po to Prezes wymieniał całą klawiaturę na nową, by mu pierdolili jakieś smuty o cymbałkach.

  Wiedziałem  że warto wejść w ten temat :waldeklaugh:

 8. FEN ma jedynie Rębeckiego który reprezentuje ciekawy poziom. Najlepsi w Polsce.

  Polacy wystepujacy w ACA mogą byc lepsi niz Ci z KSW poza tym jest Babilon, kilku wolnych jak Stasiak. Gdyby FEN zainwestowal troche w rooster i zabezpieczenie kontraktow to nie musieliby nawet wyciagac nikogo z KSW zeby miec lepszych sportowo fighterow.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.