Nie musieliśmy długo czekać na reakcję Pawła Jóźwiaka na powrót Normana Parke do organizacji KSW. Jak sam prezes Fight Exclusive Night przyznał, pogodził się już z tym, że zawodnik z Irlandii Północnej jest szalony.

Powiem, że się już tym kompletnie nie przejmuję. Pogodziłem się z tym, że on jest crazy. Z Parkiem czy bez, rośniemy w siłę i realizujemy swoje cele. Piona

Wszystko wskazuje więc na to, że nie zobaczymy pojedynku Norman Parke vs Maciej Jewtuszko, które zostało ogłoszone na jedną z kolejnych gal FEN.

Jak się okazuje według słów Pawła Jóźwiaka, Norman Parke ma ważny kontrakt z organizacją FEN, a dodatkowo została przekazana mu wypłata za walkę z góry. Prezes Fight Exclusive Night zapowiedział wysyłanie pism od prawników do Normana Parke’a.

35 KOMENTARZE

 1. Jak życzę Jozwiakowi dobrze, bo im większa konkurencja na rynku tym lepiej, to musze przyznac, ze te FENowskie kolana moga nie znieść  więcej strzałów i wkrótce ugiac sie na amen :siara:

 2. Haha ale Jóźwiak wyjebany i jeszcze zaliczkę mu dał. zapewne bez żadnego kwitu 🙂

  Brawo Panie Prezesie haha

 3. Haha ale Jóźwiak wyjebany i jeszcze zaliczkę mu dał. zapewne bez żadnego kwitu 🙂

  Brawo Panie Prezesie haha

  Lotos płaci, to kto biednemu zabroni żyć bogato?

 4. Piękny wieczór, a Jóźwiak śmiał się z Mirka, tylko Mirek nie płacił a zawodnicy walczyli a Fen płaci a zawodnicy nie walcza :waldeklaugh:

 5. Skąd Prezes bierze tych swoich słynnych "prawników"? :jarolaugh: Pewnie to studenci pierwszego roku i to po poprawkach, bo skutecznością nie grzeszą.

 6. Skąd Prezes bierze tych swoich słynnych "prawników"? :jarolaugh: Pewnie to studenci pierwszego roku i to po poprawkach, bo skutecznością nie grzeszą.

  Jacy tam studenci, sam pisze te umowy. Janusz biznesu.

 7. :facepalm::facepalm::facepalm:

  Debil no kurwa debil, inaczej nie można skomentować poczynań Pana prezesa.

 8. O kurwa, ale złoto. Kiedy myślisz, że FEN nie jest w stanie cię zaskoczyć już żadna głupota, to wtedy wchodzi on, prezes, cały na biało i odpierdala taka rzecz, że nie wierzysz, że takie coś jest możliwe. Jóźwiak królu!

 9. :cmgkeepgoing::cmgkeepgoing::lesnarhappy::lesnarhappy::beczka::beczka::beczka:::jondance::::jondance::::jondance:::DC::DC:

 10. Spokojnie Norman na walkę w KSW zrobi sobie logo Lotosu i wszystko będzie gralo.

  ,,he's crazy like a fool,,:conorwalk:

 11. Może Parke w cyrku nr.1 odjebie walkę na koniec kontraktu i stoczy dla cyrku nr.2 już na legalu :fjedzia:

  Wszystko się zgadza, wszyscy zadowoleni- Parke potrafi obskoczyć dwa cyrki jednocześnie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.