Marlon "Chito" Vera

Marlon „Chito” Vera odniósł się w mediach do nadchodzącego pojedynku z byłym mistrzem UFC w wadze muszej – Deivesonem Figueiredo. „Chito” przyznał, że traktuje tę walkę bardzo poważnie.

Niedawny pretendent do pasa w dywizji koguciej Marlon „Chito” Vera podejmie wyzwanie w postaci Deivesona Figueiredo na gali UFC Fight Night w Abu Dhabi 3 sierpnia. „Chito” będzie próbował odbić się po decyzyjnej porażce z mistrzem Seanem O’Malleyem na UFC 299, a Figueiredo sukcesywnie kontynuuje swoją drogę na szczyt w nowej kategorii wagowej.

Vera w programie The MMA Hour przyznał, że zwycięstwo nad Figueiredo jest dla niego koniecznością:

Skupiam się na Figueiredo. Wiem, że stanowi wielkie wyzwanie. Traktuje to tak poważnie, jak ostatnią walkę mistrzowską i wszystkie poprzednie walki. Wejdę tam i dam temu sk**wielowi znać, że to mój czas, a jeśli będę musiał wejść z nim na głęboką wodę i przywołać wszystkie je**ne demony – to je, k**wa, przywołam.

Figueiredo w dwóch dotychczasowych walkach w dywizji koguciej decyzyjnie pobił Roba Fonta, a także poddał byłego mistrza Cody’ego Garbrandta na UFC 300. „Chito” Vera jest świadom topowego wymiaru swojego rywala:

To niebezpieczna walka. Ten gość był mistrzem świata. Walczył o pas wiele razy. Walczył ze znanymi zawodnikami i jest niepokonany w naszej kategorii wagowej. Pokonał Fonta, którego ja też pobiłem. Pobił byłego mistrza Garbrandta. Nie można go lekceważyć. Mogę mówić co chcę, mogę być niemiły, mogę zachowywać się jak f*ut. Ale wiem, że tę walkę będę musiał przewalczyć bardzo ostro.

Marlon „Chito” Vera cieszy się profesjonalnym rekordem 23-9-1. Ma na koncie 8 nokautów i 10 poddań, a sam nigdy nie został wykończony przed czasem. Deiveson Figueiredo z kolei z rekordem 23-3-1 przez nokaut wygrywał 9 razy i również 9 razy przez poddanie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,260 komentarzy 28,394 polubień

Verka będzie pierwsza przegrana przed czasem :(

Odpowiedz polub