Deiveson Figueiredo zanotował kolejne zwycięstwo przez poddanie w swojej karierze. Na gali UFC 300, która 14 kwietnia odbyła się w Las Vegas, Brazylijczyk poddał w drugiej rundzie Cody’ego Garbrandta.

>>> WYNIKI GALI UFC 300

Garbrandt zaczął od niskich kopnięć. Figueiredo miał problem z kontrolą dystansu w stójce i w pierwszej wymianie przyjął kilka ciosów od rywala. Brazylijczyk spróbował zejścia do parteru w tempo, ale Amerykanin był na to przygotowany. Kolejne minuty były dość spokojne – żaden z zawodników nie wdawał się w większe wymiany. Pod koniec rundy Figueiredo znów spróbował obalenia, jednak Garbrandt ze spokojem to wybronił. 

Dobry początek ze strony Amerykanina, który trafił serią na początku drugiej rundy. Brazylijczyk szybko odpowiedział na to udanym sprowadzeniem i już po chwili przeszedł do duszenia trójkątnego rękoma. „No Love” świetnie się jednak bronił i zdołał przetrwać próbę poddania. Po chwili Figueiredo w dalszym ciągu pracował nad poddaniem i tym razem przeszedł do duszenia zza pleców, które po chwili odklepał Garbrandt.

Deiveson Figueiredo (MMA 23-3-1) po raz drugi wszedł do walki w kategorii koguciej. W poprzednim starciu jednogłośnie na punkty wygrał z Robem Fontem. Wcześniej Brazylijczyk stoczył cztery pojedynki z rzędu z Brandonem Moreno – w pierwszym zremisował, w drugim przegrał przez poddanie, w trzecim wygrał decyzją sędziów, a w czwartym przegrał przez przerwanie lekarza.

Cody Garbrandt (MMA 14-6-0) wszedł do klatki z serią dwóch wygranych z rzędu, podczas której na punkty pokonał Trevina Jonesa oraz znokautował Briana Kellehera. Wcześniej „No Love” wygrywał z Raphaelem Assuncao, a przegrywał z TJ Dillashawem, Pedro Munhozem, Robem Fontem i Kaiem Karą-France’em.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,801 komentarzy 27,123 polubień

300k nie wpadnie niestety za to podanie
:jon:

Odpowiedz polub

Avatar of Baddream
Baddream

Bellator
Featherweight

4,076 komentarzy 6,976 polubień
Avatar of Słaby
Słaby

Maximum FC
Middleweight

1,609 komentarzy 4,770 polubień

300k nie wpadnie niestety za to podanie
:jon:

Pieniądze szczęścia nie dają.

Odpowiedz polub

Avatar of Remzo
Remzo

Maximum FC
Lightweight

1,503 komentarzy 1,389 polubień

I dobrze. Pies go jebał

Odpowiedz polub

Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,010 komentarzy 4,323 polubień

Walki jeszcze nie oglądałem ale po odklepaniu widać że Cody nie ma już psychy do tego sportu, w porównaniu do walki Chinek gdzie tam dwa razy dużo lepsze duszenie siedziało i bez klepania się obyło (choć raz gong wyratował) nie ma podjazdu. Ehh Cody Cody, z tego pieca to już chleba nie będzie :no no:

Odpowiedz polub