Mark Godbeer (MMA 13-5-0) za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku zamieścił wpis, w którym zasugerował, że przed jego walką z Marcinem Różalskim (MMA 7-4-0), miał otrzymać ofertę dodatkowych pieniędzy za brak obaleń w walce. Sprawę stanowczo skomentował menedżer „Różala”.

„Je*ać to, ten ku*as jest mi dłużny 20 tysięcy. Nie mówię tego bez żadnych dowodów. Skontaktował się ze mną Bryan Lacey, abym zmierzył się z wielką, polską gwiazdą Marcinem Różalskim. Moją potencjalną zapłatą za pojedynek miało być 20 tysięcy… W każdym razie, po tym jak Bryan zaaranżował walkę i były na to wszystkie zgody, walka była zaplanowana… Zacząłem się wtedy zwierzać mojemu dobremu, staremu kumplowi z brytyjskiego MMA Bryanowi. Powiedziałem wtedy ‚Marcin jest dobrym kickboxerem, jednak ludzie zapominają, że jestem purpurowym pasem w BJJ, więc ludzie nie spodziewają się, że go sprowadzę i poddam, aby zwyciężyć’. Brytan był jedyną osobą, której to powiedziałem. W każdym razie, dzień po tym, jak walka została zaplanowana, dostałem wiadomość tekstową i głosową od Bryana, który zaoferował mi dodatkowe 5 tysięcy za to, żebym go nie sprowadzał do parteru! Trzymaj to w stójce, w pie*dolonej walce MMA, nie pie*dolonym kickboxingu, żeby to było tylko w stójce. Po wszystkim tym, co się wydarzyło, wszystko przemyślałem! Nigdy bym się nie sprzedał, żeby ustawić walkę na korzyść polskiej supergwiazdy, co byłoby brakiem szacunku nie tylko w moją stronę, ale również fanów z Wielkiej Brytanii i Polski. Kiedy odmówiłem tej ofercie, wcześniej spełniając wszystkie szczegóły walki i zwierzeniu się tylko jednej osobie w postaci Bryana na temat mojego planu na walkę, walka została anulowana. Straciłem potencjalne 20 tysięcy, jednak zachowałem swoją godność. Bryan Lacey, Pan stracił nie tylko mój szacunek, ale również całego brytyjskiego MMA. Mogę sobie jednak wyobrazić, jak bierzesz udział w ustawianiu walk. Stracisz wiele szacunku od innych osób. Pie*dolę cię i twoje ustawianie walk.”

O sprawie szybko wypowiedział się Artur Ostaszewski, który na Twitterze zdradził szczegóły potencjalnej walki Marcina Różalskiego w MMA.

„Były rozmowy o walce Różala dla ACA – kickboxing w małych rękawicach. Nic nie było podpisane. Szczegółów rozmów Godbeera z Bryanem i innymi nie znam, ale wygląda to na brednie i koloryzowane fakty. Wiem, że Mark jest na kolizyjnej z ACA, więc to pewnie element jego rozgrywki”

W rozmowie z portalem inthecage.pl, Baysangur Edelbiev potwierdził słowa Ostaszewskiego dotyczące propozycji walki kickboxerkiej w małych rękawicach dla „Różala”.

Po kilkunastu minutach Godbeer usunął post ze swojego profilu.

32 KOMENTARZE

 1. Tak, tak, na pewno zapłaciliby mu 5k więcej w mniej znanej dyscyplinie i mniej popularnej niż w bardzo popularnej dyscyplinie zwanej mma. W tej aferze zdecydowanie bardziej wierze Godbeerowi niż Ostaszewskiemu i Edelbievowi. Także myślę, że już nie raz były organizowane pojedynki mma 'bez obalania'

 2. Różal będzie się napierdzielał z każdym, ale najlepiej żeby nie był Polak, ani młody, ani zdrowy, ani parterowiec, ani zapaśnik, żeby kochał zwierzaki, był prawilniakiem i zeby się hajs zgadzał

  Ale poza tym to zawalczy z każdym

 3. Pudzian nie chciał zapłacić i go Różal w parterze udusił 😛

  A tak serio, kolejny zawodnik-bum szuka platformy żeby się "pokazać".

 4. Także myślę, że już nie raz były organizowane pojedynki mma 'bez obalania'

  Gamer: dacie mi 5 tys. więcej jak nie będę obalał i wygram?

  K&L: :mamedwhat: hehe, ok

  Gamer:  :conorsalute:

 5. Takie wrzucanie postów i usunięcie ich po kilkunastu minutach, a później zablokowanie swojego profilu, żeby nie był widoczny, to mówi już wszystko, jak to wyglądało…

 6. Godbeer wygrał ten turniej Valor Bare Knuckle u Shamrocka , to wpierdoliłby Rurzalskiemu nawet w samej stójce , a jakby Godbeer poddał Różalka w parterze to ten by znowu płakał jak po McSweeneyu czy bracie Overeema , ze sie walki w parterze  nie spodziewał :mjsmile:

 7. Takie wrzucanie postów i usunięcie ich po kilkunastu minutach, a później zablokowanie swojego profilu, żeby nie był widoczny, to mówi już wszystko, jak to wyglądało…

  Może usunął bo się bał, że mu w twarz naplują.

 8. Żeby w tak prawilnym sporcie były takie afery … widzę że tu jedyny kodeks to BullShit'o obowiązuje.

 9. Hmm śmierdząca sytuacja , ja myślę że gościu sobie tego ot tak nie wymyślił, coś musi być na rzeczy.

  Wszyscy wiemy że rozal nie przepada za parterem, zawsze zaznaczał że nie chce przeciwnika który będzie obalał , być może tak samo zalecił managerowi? Być może taki podał warunek ?

 10. Hmm śmierdząca sytuacja , ja myślę że gościu sobie tego ot tak nie wymyślił, coś musi być na rzeczy.

  Na InTheCage.pl Baysangur powiedział dodatkowo z tego co widziałem, że Godbeer miał ofertę 15 tysięcy, której nie przyjął, dlatego zaproponowali mu 20 tysięcy, na co się zgodził. Może Godbeer stwierdził, że to te 5 tysięcy "łapówki" za to, żeby walka była w kickboxingu 😀 Tak to przynajmniej wygląda, nie wiem.

 11. Nie ma chuja śledztwo w tej sprawie musi podjąc główny rozkminiający Andrzej Żurom Żuromski i odnieść sie do zaistniałej sytuacji :juanlaugh:

 12. Nie ma chuja śledztwo w tej sprawie musi podjąc główny rozkminiający Andrzej Żurom Żuromski i odnieść sie do zaistniałej sytuacji :juanlaugh:

  Typ w ogóle powinien zmienić sobie kswywę na Kminek

 13. Nie ma chuja śledztwo w tej sprawie musi podjąc główny rozkminiający Andrzej Żurom Żuromski i odnieść sie do zaistniałej sytuacji :juanlaugh:

  Daj mu spokój, urlop teraz ma.

 14. Urlop spędza pewnie u Darka z Anglii jego glownego informatora :korwinlaugh:

  Darek z Anglii, kto ma wiedzieć, ten wie. Darek jest wciąż aktywny

 15. Urlop spędza pewnie u Darka z Anglii jego glownego informatora :korwinlaugh:

  Jak to tak skoro ma zakaz opuszczania Polski? 😉

 16. Jak to tak skoro ma zakaz opuszczania Polski? 😉

  nie ma zakazu, dlaczego miałby mieć?

  przecież wszystko prokuratorowi opowiedział 😉

 17. Brytan był jedyną osobą, której to powiedziałem.

  Rozmawiał z psem?

  Kiedy odmówiłem tej ofercie, wcześniej spełniając wszystkie szczegóły

  A po polsku można prosić?

  :roberteyeblinking:

 18. nie ma zakazu, dlaczego miałby mieć?

  przecież wszystko prokuratorowi opowiedział 😉

  Gdzie tam, Żurom sztywny chłop. Przez swoją sztywność zrezygnował z roli w Asymetrii aby nie łączono jego z Popkiem.

  On z psem by nie gadał przecież.

 19. Gdzie tam, Żurom sztywny chłop. Przez swoją sztywność zrezygnował z roli w Asymetrii aby nie łączono jego z Popkiem.

  On z psem by nie gadał przecież.

  Paweł jest ok, z Pawłem nie jedźcie, papiery sprawdziłem, wszystko w porządku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.