pudzianowski-rozalski

W sobotę, podczas transmisji gali KSW 34, dowiedzieliśmy się, że kolejnym rywalem popularnego Mariusza Pudzianowskiego (MMA 9-4, #7 w rankingu MMARocks) będzie Marcin Różalski (MMA 5-4, #11 w rankingu MMARocks). Panowie skrzyżują rękawice 27 maja w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. „Pudzian” w rozmowie z ckm.pl zdradza, że wygrany tego starcia w następnej kolejności zmierzy się z Peterem Grahamem (MMA 11-9):

Jest to dobre zestawienie. Ja przegrałem z Grahamem, on też przegrał z Grahamem, więc we dwóch spotkamy się w klatce no i zwycięzca będzie miał rewanż z Grahamem.

Fani MMA poznali Pudzianowskiego jako zawodnika, który lubi sprowadzać walkę do parteru i tam obijać rywali. Mariusz twierdzi, że w następnej walce nie będzie zmieniał swojego tradycyjnego gameplanu i postawi na to, co sprawdza się najlepiej:

Do walki z „Różalem” będę chciał zrobić wagę w granicach 112 kilogramów. Oczywiście limit wagowy będziemy mieli 120, ale dla mnie przy moim wzroście optymalna waga będzie gdzieś tak 112, 113 kilogramów. Ja taką wagę będę chciał wnieść w dzień walki.

Walkę z Marcinem trzeba będzie poprowadzić tak jak on. On lubi stójkę, ja lubię parter, więc nie jest to żadna tajemnica. On będzie za wszelką cenę dążył do walki w stójce, ja za wszelką cenę będę dążył do walki w parterze i ten, kto popełni błąd, tę walkę przegra, więc każdy wie, co musi robić. [….] Wszystko jest jasne. Wygra ten, kto będzie miał lepszą predyspozycję dnia.

O Pudzianowskim jest ostatnio głośno nie tylko z powodu jego występów w okrągłej klatce KSW, ale też z faktu publicznego wyrażania swoich opinii, m.in. o tzw. „uchodźcach”. W związku z tym pojawiają się głosy, że „Pudzian” mógłby się sprawdzić jako polityk. Mariusz twierdzi jednak, że nie ma zamiaru iść w tym kierunku:

Polityka mnie nie interesuje, jestem apolityczny. Oczywiście, lubię wygłaszać swoje zdanie głośno, ale jakoś do polityki mi się nie spieszy. Niektórzy proponują mi, żebym może w politykę szedł. Nie, dziękuję, nie skorzystam z tego, więc wolę pozostać wierny temu, co lubię robić.

8 KOMENTARZE

  1. właśnie taka waga powinna być u Mariusza, z siłą nie będzie problemu i tak będzie silniejszy od prawie wszystkich zawodników 120-130 kg, zmniejszenie wagi za skutkuje: szybkością, celnością i trochę większą wytrzymałością

  2. napewno przy niższej wadze będzie lepsze cardio, nie przepadam za nim, ale fajnie by było jakby zszedł trochę, oglądam wszystkie walki, więc jak będzie miał lepsze cardio i lepiej się poruszał na nogach, to będzie fajnie.

  3. Mario wygra przez jebnięcie o plandekę tira! 😀 Całym sercem za Pudzianem, choć pewnie automatycznie czyni mnie to jebanym w dupę balasem, jedzącym własne gówno.

  4. Wygra Mariusz w 1 rundzie przez kontuzję Różala w wyniku obalenia lub walki w parterze.

  5. O Pudzianowskim jest ostatnio głośno nie tylko z powodu jego występów w okrągłej klatce KSW, ale też z faktu publicznego wyrażania swoich opinii, m.in. o tzw. „uchodźcach”.

    Dziękuję za ten cudzysłów. Taka drobna rzecz a cieszy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.