Marcin Tybura przegrywa w Rosji

Marcin Tybura przegrywa z Shamilem Abdurakhimovem przez nokaut w drugiej rundzie na gali UFC on ESPN+ 7 w Sankt Petersburgu.

Aktywniejszym zawodnikiem od początku walki był Abdurakhimov, który atakował mocnymi, pojedynczymi ciosami. Marcin stale zmieniał pozycje, wyprowadzając przede wszystkim proste z dystansu. Shamil coraz częściej szedł do przodu z kombinacjami, ale Marcinowi udało się kontrować niskim kopnięciem lub krótkim podbródkowym. Cała pierwsza runda minęła przede wszystkim na wymianach bokserskich. Statystyka ciosów znaczących była po stronie Shamila.

Abdurakhimov trafił na początku drugiej odsłony mocną obrotówką na korpus Polaka. Po minucie, Tybura zaatakował wysokim kopnięciem, ale Shamil przechwycił nogę Marcina i sprowadził walkę do parteru, chociaż obaj zawodnicy szybko powrócili do stójki. Abdurakhimov punktował w stójce, a na nosie Tybury pojawiło się rozcięcie. Shamil zaatakował celnym spinning backfistem. Niedługo później Rosjanin trafił Tyburę lewym sierpowym, po którym Marcin zachwiał się na nogach i cofnął pod samą siatkę. Abdurakhimov doskoczył do Tybury z kolejnymi uderzeniami, po których Herb Dean przerwał pojedynek.

 

3 KOMENTARZE

  1. Dramatycznie skandaliczny Tybura… Nie wiem czy gość kiedy kolwiek wyglądał gorzej w jakiejś poprzedniej walce… Pierdyliard kiwek i na tyle. Mniejszy gość kontrolował zasięg i w zasadzie robił co chciał. Zawsze śmieszyło mnie jak mówione tu było , że Tybur pokona Lewisa , potem eliminator o pas i przy tak chujowej kategorii nie będzie to niemożliwe. Nie kurwa. Pas dla Tybury jest kurwa nierealny i chujowa kategoria nic nie zmienia.

  2. 3 przegrane na ostatnie 4 walki, nie jest dobrze, trzeba zmian, pytanie brzmi czy Tyburze się jeszcze chce ?

  3. od początku walki Tybur słabo wyglądał.  ta porażka to duża wtopa. szkoda

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.