Bardzo intrygujące doniesienia przekazał serwis warszawa.naszemiasto.pl. Według informacji portalu, w czerwcu ma dojść do pojedynku Marcina Najmana z Pawłem „Trybsonem” Trybałą. Co ciekawe, walka ma się odbyć w nowo utworzonej organizacji MMA (nastawionej stricte na freak-fighty), która ma być konkurencją dla bijącej ostatnio rekordy popularności FAME MMA.

Do walki Marcina Najmana z Pawłem Trybałą dojdzie 8 czerwca. Szczegóły gali jeszcze nie zostały oficjalnie potwierdzone, ale sami zainteresowani w prywatnych rozmowach nie zaprzeczają, że pojedynek się odbędzie. 

Co ciekawe, Najman i Trybała otrzymali także propozycję stoczenia walki na gali FAME MMA, jednak ich sytuacje kontraktowe pokrzyżowały te plany. Czerwcowa walka ma być częścią gali nowej federacji, w której organizowane będą wyłącznie tzw. Freak Fighty. Ma być to odpowiedź telewizji na internetowy sukces FAME MMA, gdzie rywalizują celebryci, influencerzy i osoby ze świata show-biznesu – czytamy na portalu warszawa.naszemiasto.pl.

Zarówno Najman, jak i Trybała, mają na koncie zawodowe pojedynki w Mieszanych Sztukach Walki. „El Testosteron” dysponuje bilansem 1-3, natomiast „Trybson” może się pochwalić trzema zwycięstwami i taką samą liczbą porażek.

Poprosiliśmy głównego trenera Pawła Trybały, Mirosława Oknińskiego, o to, aby odniósł się do tych informacji. Nie potwierdził ani nie zaprzeczył – dodał jedynie, że „gdzie są duże pieniądze, tam są grubi gracze”.

5 KOMENTARZE

  1. Kadczers i Wojtek mnie uprzedzili.A co, jeśli to tajemnicze spotkanie Najmana u Kawula nie było przypadkiem, i powstaje nowa "organizacja"/"federacja"/cokolwiek, która będzie zajmować się głównie (jedynie?) freakami, a za którą stoi właśnie team Kawulski&Lewandowski? Ewentualnie &Najman, hahaha ; )Tak czy owak niewiele się zmieni, KSW to też tak bardzo "sportowa" organizacja, że aż się strach : D

  2. A teraz sobie pomyślcie… Takie "Napierda- tzn. Pranie z gwiazdami", format coś a'la Taniec z "gwiazdami"… przy tym The Ultimate Fighter to pikuś, UFC jest ponownie w dupie ; D

  3. Też bym stawiał że K&L mogą stać za tym projektem, ale przez takie rzeczy polskie mma na tym traci…Na szczęście zawsze można wybrać co się ogląda a czego nie tak jak dziś, można oglądać UFC/ACA lub FEN z Wujkiem Samo Zło na czele.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.