Lasota

Walka Marcina Lasoty na gali Engage FC została odwołana. Jego przeciwnik Danny Missin trafił do szpitala, a organizacja nie zdołała znaleźć odpowiedniego zastępstwa. Starcie z Missinem nadal wchodzi w grę, jednak organizatorzy chcą je zrealizować na jesieni. Sztab Marcina jest w trakcie poszukiwań walki w okolicach czerwca, a sam zawodnik nie przerywa przygotowań. Poniżej Lasota z podsumowaniem zaistniałej sytuacji:

Jestem rozczarowany odwołaniem walki z Dannym, ale czasem tak bywa. Engage FC planuje zrobić walkę o pas wagi muszej jesienią i chcę wziąć w niej udział. Nie ma się co obrażać, ja dalej trenuję i czekam na informację odnośnie walki. Mam nadzieję, że uda się coś znaleźć w podobnym terminie. Raz ze względów na zobowiązania kontraktowe musiałem odrzucić ofertę walki z Richiem Vaculikiem w Australii, gdyby znów szukał rywala to bardzo chętnie go odwiedzę.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.