Lasota

Walka Marcina Lasoty na gali Engage FC została odwołana. Jego przeciwnik Danny Missin trafił do szpitala, a organizacja nie zdołała znaleźć odpowiedniego zastępstwa. Starcie z Missinem nadal wchodzi w grę, jednak organizatorzy chcą je zrealizować na jesieni. Sztab Marcina jest w trakcie poszukiwań walki w okolicach czerwca, a sam zawodnik nie przerywa przygotowań. Poniżej Lasota z podsumowaniem zaistniałej sytuacji:

Jestem rozczarowany odwołaniem walki z Dannym, ale czasem tak bywa. Engage FC planuje zrobić walkę o pas wagi muszej jesienią i chcę wziąć w niej udział. Nie ma się co obrażać, ja dalej trenuję i czekam na informację odnośnie walki. Mam nadzieję, że uda się coś znaleźć w podobnym terminie. Raz ze względów na zobowiązania kontraktowe musiałem odrzucić ofertę walki z Richiem Vaculikiem w Australii, gdyby znów szukał rywala to bardzo chętnie go odwiedzę.

4 KOMENTARZE

  1. Miras coś znajdzie bo przecież pasa trzeba bronić w PLMMA:wink:tylko nie jakiś Ukrainiec,Białorusin czy inny wynalazek bo znowu rekord napompują a później prawdziwa weryfikacja będzie bolesna(patrz CW).

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.