Rasulov.vs.Umiev.ACB.29

(Fot. Dominik Durniat / MMARocks.pl) Po kliknięciu relacja i wyniki gali ACB 29, która przed momentem zakończyła się na warszawskim Torwarze.

Druga gala rosyjskiej organizacji Absolute Championship Berkut w Polsce za nami. Na stołeczny Torwar bez wątpienia przybyło znacznie więcej osób niż podczas poprzedniej gali w Płocku. Mimo to frekwencja pozostawiała wiele do życzenia. Orientacyjnie na trybunach mogło zasiadać około 900 – 1000 osób. Warto nadmienić, że polski skład sędziowski w osobach Łukasza Bosackiego i Piotra Michalak uzupełnili równie doświadczeni sędziowie z zagranicy: Ben Cartlidge, Vyacheslav Kiselev oraz Viktor Korneev.

Nowym mistrzem ACB w kategorii ciężkiej został Dagestańczyk Salimgirey Rasulov (MMA 15-6). Triumfator ubiegłorocznego Grand Prix wypunktował dotychczasowego mistrza Czeczena Zelmikhana Umieva (MMA 5-1) na przestrzeni pięciu rund. Sam pojedynek nie porywał wartką akcją, a obaj zawodnicy mieli spore przestoje i kilkukrotnie musieli być strofowani przez sędziego Piotra Michalaka. Rasulov wyglądał lepiej. Dagestańczyk wkładał sto procent siły w zamaszyste cepy, które co jakiś czas posyłał w kierunku głowy Umieva. Pogromca „Longera” w piątej rundzie zdążył zaznaczyć jeszcze obaleniem.

Były mistrz M-1 w kategorii lekkiej, Czeczen Musa Khamanaev (MMA 16-4) zapaśniczo zdominował Brazylijczyka Leandro Rodriguesa Pontesa (MMA 25-10-1). Zawodnik klubu Berkut Grozny z łatwością sprowadzał „Naję”. Z kolei ten świetnie bronił się w gardzie i Czeczen przez dwie rundy nie potrafił zrobić nic znaczącego. Dopiero w trzeciej odsłonie zawodnik Nova Uniao zasygnalizował jakiś uraz, trzymając się za korpus.

Czołowy polski ciężki Michał Andryszak (MMA 16-6, 10. w Rankingu PL) dopisał kolejną łatwą wygraną do rekordu. Reprezentant Ankos Zapasy Poznań zdewastował Niemca Bjoerna Schmidieberga (MMA 10-6-1) już w pierwszej rundzie. „Longer” po półtorej minuty wystrzelił kombinacją ciosów prostych i kopnięć, potem dokończył dzieła w parterze.

W kategorii piórkowej doświadczony Sebastian Romanowski (MMA 10-6-1, 8. w Rankingu PL) niestety nie sprostał utalentowanemu Yusupowi Raisovowi (MMA 8-0). 20-letni Czeczen zapisywał oczka na kartach sędziowskich kolejnymi świetnymi obaleniami i znakomicie kontrolował z góry naszego Berserkera. W drugiej rundzie „Szczena” próbował wciągnąć „Borza” w bójkę, jednak bezskutecznie. Sędziowie jednogłośnie orzekli o zwycięstwie młodziutkiego zawodnika Berkut Grozny.

Wysoko notowany polski lekki Adrian Zieliński (15-4, 6. w Rankingu PL) okazał się lepszy w oczach sędziów w pojedynku z mocnym Ustarmagomedem Gadzhidaudovem (MMA 7-3). Po walce narożnik Dagestańczyka mocno protestował. Wiele osób na hali widziało wygraną zawodnika z Kaukazu. Trzeba przyznać, że Gadzhidaudov znakomicie poruszał się w klatce, zmieniał kierunek i co rusz punktował całym wachlarzem kopnięć. Na pewno sprawił ogromne problemy podopiecznemu duetu Bońkowski & Derlacz.

W wadze średniej w pięknym stylu powrócił w klatce ACB Adam Zając (MMA 9-2-1, 8. w Rankingu PL). „Zajcu” zastopował zapaśnika stylu wolnego – Czeczena Shamkhana Barakhanova (MMA 4-1). Reprezentant Gracie Barra Łódź otworzył pojedynek potężnymi niskimi kopnięciami. Potem trafiał kolanami w klinczu i podbródkowymi. Wreszcie w czwartej minucie starcia udanie obalił Czeczena. W parterze zablokował rękę rywala i rozpoczął egzekucję, którą przerwał dopiero sędzia Łukasz Bosacki.

Najlepszy polski muszy Marcin Lasota (MMA 9-3) niestety musiał uznać wyższość Dagestańczyka Askara Askarova (MMA 5-0). Niepokonany zawodnik Fighting Eagle w pierwszych pięciu minutach przetrzymał gilotynę „BJ-a”, a w drugiej odsłonie rozbił łodzianina. Klubowy kolega Lasoty, numer jeden w rankingach kategorii koguciej Damian Szmigielski (MMA 8-1, 1. w Rankingu PL) przetrwał widowiskowe slam’y sambisty Alexandra Pletenko (MMA 10-3), a następnie odklepał zmęczonego Ukraińca pięknym trójkątem nogami. Komplet rezultatów:

Walka wieczoru:

Pojedynek o tytuł mistrzowski ACB w wadze ciężkiej
Open: Salimgirey Rasulov pok. Zelmikhana Umieva przez jednogłośną decyzję (2 x 50-45, 50-47), runda 5, 5:00. (Piotr Michalak)

Karta główna:

70 kg: Musa Khamanaev pok. Leandro Rodriguesa Pontesa przez TKO (kontuzja), runda 3, 0:51. (Piotr Michalak)
Open: Michał Andryszak pok. Bjoerna Schmidieberga przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1, 1:38. (Piotr Michalak)
66 kg: Yusup Raisov pok. Sebastiana Romanowskiego przez jednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Łukasz Bosacki)
70 kg: Adrian Zieliński pok. Ustarmagomeda Gadzhidaudova przez jednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Łukasz Bosacki)
84 kg: Adam Zając pok. Shamkhana Barakhanova przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1, 4:12. (Łukasz Bosacki)

Karta wstępna:

70 kg: Magomed Khamzaev pok. Tomasza Susinę przez TKO (wysokie kopnięcie i uderzenia w parterze), runda 1, 0:45. (Piotr Michalak)
57 kg: Askar Askarov pok. Marcina Lasotę przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2, 3:35. (Łukasz Bosacki)
61 kg: Damian Szmigielski pok. Alexandra Pletenkę przez poddanie (duszenie trójkątne nogami), runda 1, 4:12. (Łukasz Bosacki)
Open: Zaurbek Bashaev pok. Alexandre Zaneti’ego przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1, 4:45. (Piotr Michalak)
90 kg: Wojciech Orłowski pok. Krzysztofa Pietraszka przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1, 2:59. (Łukasz Bosacki) ^
66 kg: Armen Stepanyan pok. Marcina Jaskota przez poddanie (północ-południe), runda 1, 4:27. (Piotr Michalak)

^ – pojedynek zakontraktowany w umówionym limicie do 90 kg.

"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

671 KOMENTARZE

 1. Juras na fb pisze ze transmisja od 19 a na eska go jest że transmisja za godzinę i 3 minuty. Kto kłamie?

  Ty i Twój wzrok, bo transmisja na Esce rusza o 19.

 2. Na stronie którą podałem wyżej jest licznik i zostało według niego niecałe 2 minuty do początku transmisji.

 3. To Krzychu tak warczał :D? Śmiesznie to brzmiało ale może jakaś choroba gardła czy coś to nie ma się co śmiać.

 4. Te uliczne kawałki na wejście zawsze mnie rozpierdalają.

  "Bądź sobą, idź swoją drogą, rywal na deskach, krew pot i łzy" :facepalm:

 5. Operatorzy kamer na otwarciu i oświetlenie zawodników przy prezentacji do niczego. Wszystko przez jeb…. KSW, że tak zawyżyli poziom.;)

 6. Te uliczne kawałki na wejście zawsze mnie rozpierdalają.

  "Bądź sobą, idź swoją drogą, rywal na deskach, krew pot i łzy" :facepalm:

  za to teraz masz sztos…

 7. Te uliczne kawałki na wejście zawsze mnie rozpierdalają.

  "Bądź sobą, idź swoją drogą, rywal na deskach, krew pot i łzy" :facepalm:

  Uliczne kawałki z czeczenską muzyką będą się przeplatały.

 8. Nasi zaczęli jak przystało na ACB 😉 Nie no będzie lepiej, będzie dobrze 🙂

  Nie będzie 😉 niestety.

 9. Wychodzi na to że Jóźwiak miał racje że polscy kibice wybiorą polski produkt … puste trybuny straszą. Następna gala ACB jako PLMMA/ACB to może publika dopisze.

 10. Dubstep na tej gali zabija…

  u mnie obok publika padaka, w przerwie sie chyba przeniose na sektor Cohones

 11. może zanim napierdolicie 50 postów, że nie ma dźwięku to poczekajcie te 2 minuty

  jak ogląda się za darmo to się wymaga 😉

 12. Cóż. Niby Orłowski taki mistrz Hiszpanii, ale Krzysiek w parterze chwilowo skóry nie oddawał. Z kimś lepszym wynik walki będzie tylko jeden.

 13. Dziwna muzyka, rusek, ma brodę – czyli Polak w dupę 🙁

  edit. kurwa Polak nie walczy :boystop:

 14. co ten Pietraszek wyprawia .. sam w wywiadzie mówił że Orłowski będzie starał się obalać i dążyć do parteru … początek i odrazu obalenie … 👿 Czekam na Dylewski vs Pietraszek ….. jako freaky fight

 15. Dziwna muzyka, rusek, ma brodę – czyli Polak w dupę 🙁

  edit. kurwa Polak nie walczy :boystop:

  Broda, ale "lekko";)

 16. Brawo Wojtek! Oby tak dalej i lecimy na wyrównanie rekordu

  Gala ACB i jej klimat nie zawodzi

  :dance::dance::dance::dance::dance:

 17. Nie wiem z ktorego przystanku wzieli tego Brazola, ale niezle sie postarali

  Student Arabistyki UW pewnie 😀

 18. Lekko, ale i tak wystarczyło :boystop:

  Wygrał, jednak lekko.;) ooo piłkarz ARSENALU wychodzi 🙂

 19. Open: Zaurbek Bashaev pok. Alexandre Zanetiego przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1., 4:45.

  Poddanie przez uduszenie bebechów to przecie było

 20. Brazologórek to był, kondycja na pół rundy a luje szersze od tych w wykonaniu Pudzianowskiego 🙂

 21. Ludzie sie martwili ile to bd trwało, a w tym tempie o 20:30 bd po imprezie xD

  Będzie więcej czasu na afrer party

 22. Szmigielski wie co jest atrybutem zwycięzcy plus propsy za muzykę.

  Propsy za muzykę dla Szmigielskiego !

  Ktoś wie co to za utwór?

 23. Ukrainiec rzucał naszym jak Cormier ziemniakami, ale poddanie wyborne. Boje się, że limit zwycięstw Polaków właśnie się skończył.

 24. Myślałem że Ukraińcy nas też już będą składać ale nie tym razem! Kurwa ale dobrze się ogląda ta galę!

 25. a Wojek na trybunach…

  Podpatruje zawodników do KSW, ptaszki ćwierkają, że klepiący Brazol przymierzany do Pudziana, w końcu teraz zaciąg Brazylijski na KSW 😀

 26. Podpatruje zawodników do KSW, ptaszki ćwierkają, że klepiący Brazol przymierzany do Pudziana, w końcu teraz zaciąg Brazylijski na KSW 😀

  akurat o ostanim matchmakingu KSW złego słowa nie można powiedzieć.

 27. Co to za dźwignia którą próbował Askarov?  Pierwszy raz widzę taką próbę po przechwyceniu ręki.

 28. akurat o ostanim matchmakingu KSW złego słowa nie można powiedzieć.

  To bardziej luźny żart z mojej strony. Co do matchmakingu, poczekam na KSW34, bo nie będę udawał, że dużej ilości z nich nie znam i tylko sherdogiem mogę się kierować – rekordy spoko 🙂

  Lasota niestety dupa..

 29. Co to za dźwignia którą próbował Askarov?  Pierwszy raz widzę taką próbę po przechwyceniu ręki.

  A Frank Mir kiedys tak nie wygrał?

 30. Lasota po wygranej z Nieśmiertelnym Omenem chyba myślał, że będzie mistrzem świata. Ale nie hejtuję, bo się trochę cykam Kowalika.

 31. A Frank Mir kiedys tak nie wygrał?

  Może i tak, jednak ja tej walki nie widziałem, a pamiętasz w jakiej walce?

 32. W 2 rundzie to już była egzekucja . Szkoda BJ . Pamiętam jak menager go chwalił , ze nie ma dla niego rywali i niedługo trafi do UFC..

 33. Fajnie się ogląda galę, kiedy nie ma żadnych przew między walkami.

  Dodatkowo same skończenia 😀

 34. Dla mnie przymiarki Lasoty do UFC chwile temu to ogromne kpiny.Gość jest mega jednopłaszczyznowy i do póki nie pozbędzie sie parterowej stójki to każdy zawodnik z defensywnymi zapasami będzie go tak napierdalał.Marcin widać w porządku koleś ale jednak nie widze żeby robił progres a szkoda.

 35. No niestety Marcin został dziś ostatecznie zweryfikowany. Mimo ostatniej porażki wciąż na niego liczyłem, no ale niestety, po dzisiejszym występie nie mam już chyba co do tego jakichkolwiek podstaw, wielka szkoda …

 36. Może i tak, jednak ja tej walki nie widziałem, a pamiętasz w jakiej walce?

  Z Pete Wiliamsem chyba /Inside Shoulder Lock/ ale nie pamiętam czy to to.

 37. Lasota zgwalcony. Ciekawe czy na ruskich forach ludzie sobie zartuja że jak ich zawodnik dostaje Polaka, to kolejny ogor do rekordu, tak jak u nas to jest z Litwinami 😀

 38. Kurwa Aslambek czy to Ty?

  Może będzie jak w WWE – podłożą nutę jednego, a wejdzie inny -_-

 39. Ring girls nie ma, piwa nie sprzedają, frekwencja chujowa, do jedzenia tylko popcorn, idź pan w chuj.

 40. Może będzie jak w WWE – podłożą nutę jednego, a wejdzie inny -_-

  Albo może będą walczyć w TAG TEAM 🙂

 41. nasi są poprostu zbytnio przehypowani a potem wychodzi takie dziwne niedowierzanie jak to możliwe. Sami sobie pompujecie baloniki które potem tak pękają. to nie ruscy są silni, to nasi pseudo czołowi sa słabi.

 42. Te ruskie gwałty robią się powoli nudne.

  nasi są poprostu zbytnio przehypowani

  Zagłaskani przez klakierstwo rzekłbym.

 43. Ring girls nie ma, piwa nie sprzedają, frekwencja chujowa, do jedzenia tylko popcorn, idź pan w chuj.

  nie ma takich dupeczek?

 44. Ring girls nie ma, piwa nie sprzedają, frekwencja chujowa, do jedzenia tylko popcorn, idź pan w chuj.

  Walki też jednostronne.. panie Jóźwiak przyznaję FEN>ACB

 45. Ktoś zna tego rosyjskiego dzika? Czy moje obawy co do Adama są uzasadnione?

  Nie ale pewnie są 🙂  WAR ADAM !!

 46. Ktoś zna tego rosyjskiego dzika? Czy moje obawy co do Adama są uzasadnione?

  Ruski ma brodę i "V" w imieniu, więc wynik jest z góry znany.

 47. Ruski ma brodę i "V" w imieniu, więc wynik jest z góry znany.

  Nie dośc że V to jeszcze H. Najmocniejsze kombo.

 48. No i gra! Nie taki Rusek straszny jak go malowali. Cieszy mnie to, że się pomyliłem

  Brawo Zajcu! Kapitalna końcówka :applause:

 49. Tak w ogóle sędziowie punktowi dostaną gażę? Bo szykuje się brak werdyktów decyzją dziś.

  jak wystapi wskazanie prezesa to nie dostaną 😀

 50. ponoć około 500 sztuk

  Serio tak kiepsko z publiką?

  Co do walki, to Zieliński to świetny striker, szkoda tylko że tak ciężko mu się rozbujać.

 51. no i chuj, jestem zajebany, pozdrawiam wszystkich cochonesiakow. modlcie sie prosze o mniek zebym do walki damiana wytrzezwiał. pozdrawiam serdeznie mordeczki.

 52. Wyrównana walka więc mogła iść w obie strony, cohones tradycyjnie nadużywa słowa wałek.

 53. To punktowałeś dla Ruska czy split?

  dla mnie wygrał Rusek ale walka dosyć równa i rozumiem że ktoś tam mógł widzieć wygraną Adriana.

 54. No prawie zasnąłem, bo zielinski nic nie robil 🙂 całe szczescie tamten się ruszał, az dziw ze jeszcze niedawno chcial isc do UFC, ale slabo to widze osobiscie :/

 55. A no właśnie, Andryszak teraz powinien 🙁

  Może zmienili kolejność, żeby dwie walki ciężkich były po sobie.

 56. Podobny z twarzy do Nurmy ten młody! Mam nadzieję że zapasów tak nie ogarnia:wink: żart napierdala pewnie jak dziki!:cool:

 57. Podobny z twarzy do Nurmy ten młody! Mam nadzieję że zapasów tak nie ogarnia:wink: żart napierdala pewnie jak dziki!:cool:

  Nie pomyliłeś się 😀

 58. Ponoć ostre dyskusje przy stole sędziowskim po walce Zielińskiego.

  Podmienili karteczki?

  Młody dzik jak Khabib!

 59. Ponoć ostre dyskusje przy stole sędziowskim po walce Zielińskiego.

  Coś jak w walce Pudziana z Thompsonem ? 😀

 60. Nie wiem dokładnie o co chodzi. Karol napisał mi, że coś tam się mocno dzieje – ale jak się zakończy? Trudno powiedzieć.

 61. Myślałem, że tylko mi, to na hali awaria, czy pojedynczego streama???

  No dobra już działa 😀 😀 😀

 62. Kurwa spóźniłem się na Adriana … a co do Raisova . ma chłopak potencjał niepodważalny , wiem to ja

 63. Walka bliska ale jaki kurwa wałek? Teraz każda decyzja to dla Was wałek? Bez przesady!

  Mam dziwne wrażenie, że od czasów PLMMA na każdą wyrównaną decyzję zaczęto mówić "wałek" i niektórym już tak zostało.

 64. To 66kg czy 70kg było? Bo obie te kategorie mógłby szybko zweryfikować w KSW (poza Gamerem)

  66

  @Krzysiekguziec ja tak samo, dopiero po walce zobaczyłem co on tam ma namalowane 😀 DB forever!

 65. Ja pierdole takie walki powinni przerywać po 1 rundzie… Co za kot kurwa!!! Rozjebał mnie komentarz narożnika Seby w połowie 1 rundy – Sebuś wstawaj on już nie ma siły! hehe kurwa a mielony jest przez każdą sekundę walki…

 66. Yusup Raisov w KSW ??? czy to możliwe ??? Wojsław bierz go do KSW i dorzuć Arbiego i Anzora jak by niechcieli go puścić z ACB 😉 👿

 67. Przecież on był w Olsztynie tylko na obóz do tej walki

  Aha. Myślałem ,że na dłużej się zatrzymał.

 68. Jeżeli Bjorn jest ogórkiem to Longer raz dwa go rozjedzie, jak ogarnia MMA chociaż trochę to szczęka Andryszaka tego nie wytrzyma. Może jestem hejterem, ale według mnie Andryszak jest w stanie wygrywać tylko z bardzo słabymi zawodnikami.

 69. ten niemiec miał walczyc (czyt. nie dostać pieniędzy od Patka) na IFN1? z Czajczyńskim bodajże w pierwszej wersji rozpiski…

 70. Andryszak wygrał:)) Dire Straits – "pieniądze za nic", muzyczne motto MMAROCKS 😀

  Przecież wy macie za wspieranie KSW 😀

 71. Graaaaty Longer 😀 Coś długo dzisiaj ale już przynajmniej wiadomo z kim zostanie zestawiony Brazol na kolejnym ACB 🙂

 72. Bez kitu. Kilka fajnych zestawień na tej gali, ale zaraz obok nich takie plackowate walki jak Andryszaka czy z tym Zanetim…

 73. HA nie wiedziałem że główny user Cohones obecny lider użytkowników walczył dziś z Longerem na ACB 😮 o:

 74. On jeszcze jest zawodnikiem KSW?

  nie, mówił dziś w wywiadzie dla Dominika że wygasł kontrakt z KSW.

  Ma 1-1 to powinni go jeszcze wykorzystać, choćby z Jagodą. :boss:

 75. Nie liczy się, nie wygrał z ruskim 🙂

  Ale wygrał z gościem, który polknął dwóch ruskich kogucich.

 76. Ma 1-1 to powinni go jeszcze wykorzystać, choćby z Jagodą. :boss:

  Problemem jest wyłącznościowy kontrakt z ACB 🙂

 77. Problemem jest wyłącznościowy kontrakt z ACB 🙂

  Longer walczył na XFS, więc nie wiadomo czy ten kontrakt jest na wyłączność. Tak czy siak uważam, że KSW powinno się postarać o takiego zawodnika, bo szału w ciężkiej nie mają. 😉

 78. ciągle offline :/ ale to i tak lepsze niż kiedy kupujesz ppv na ksw i po połowie gali transmisja się po prostu urywa i musisz oglądać na streamie :/

 79. Mimo wszystko to jednak ESKA. Dobrze, że chociaż stream idzie, dla tych co chcą obejrzeć galę, a nie mogli być na Torwarze.

 80. milions watching around world. ruski buffer szaleje

  A co miał powiedzieć, 2370 people watching live on YouTube? 😆

 81. Teraz będzie jeszcze większa żenada – sił coraz mniej. A Mamed z ziomkami w kalambury z nudów grają 😉

 82. Co to kurwa jest, no wybaczcie ale co za chujnia, po co oni się tam pojawili, ugadali się, maja wspólną matkę, na golfa razem chodzą czy na eklerki?

 83. Wyłącze zaraz ten stream, bo tej walki nie da się oglądać.

  Sam padł z nudów. Nawet nie czekał na ogłoszenie wyniku:lol:

 84. Nie rozumiem jak można wyjść do walki z takim nastawieniem… nie licząc tej walki to cała gala ACB na duży +, przyjemnie się oglądało nawet przy zacinającym streamie. Jak będą częściej organizować gale w PL to KSW będzie miało niezłego konkurenta 😀

 85. Idę pokimać na Grabę wstaje i już do rana UFC UFC UFC! Zjebali tą walkę wieczoru bo popsuła cały dobry wizerunek gali…

 86. Nowość w świecie MMA … inteligenty Stream który reaguje na poziom walk ,do zobaczenia tylko w ACB  😆

 87. Janisz dobry trolling, chociaż tyle dobrego o tej walce

  Walki szły tak szybko, że rozgrzewali się już od 20 i teraz krzepy na walkę im zabrakło.

 88. Po takiej dawce emocji jakie dały mi te 3 rundy walki finałowej nie potrzebuje już nawet znać wyniku tego pojedynku #totalne#zmęczenie

 89. Poproszę ostatnie 1:30 walki wyciąć i wstawić, będę pokazywał ludziom śmiejącym się z MMA kwintesencje tego sportu.

 90. Może obaj są chorzy?? Na świńską grypę?? I zapalenie płuc i bóg wie co jeszcze a my ich tak hejtujemy. (albo to polskie salami)

 91. W tym pojedynku widać było jak bardzo zawodników motywują te wysokie bonusy w ACB 👿   GALA UDANA :lol:(  ale walka finałowa do wymazania z sherdoga najlepiej )

 92. Generalnie gala ciekawa, z wyjątkiem ostatniego pojedynku. Mam nadzieję, że ACB będzie do nas wracać, może i nawet w tym roku, bo to dobra konkurencja dla KSW i FENu. Najbardziej zawiódł chyba Lasota, jak dla mnie jest trochę przereklamowany. Na wielki plus Zając, świetnie to rozegrał.

 93. Jaki rezultat? Jak zacieło w 3r poszedłem zjeść kolacje – bardziej emocjonująca rozrywka.

 94. Mamed tam jest pokazywany, że nie zdziwię się jak przed końcem kariery odejdzie do nich na kilka walk żeby zapoznać ACB z polską szerszą widownią.

  Na pewno ich stać

 95. A wygrał pretendent czy "mistrz", bo nie oglądałem od 4 rundy, a za nic nie wiem z nazwiska który to był mistrz, napewno ten chudszy i wyższy.

  Ok, już ogarnąłem 😀 😀 😀

 96. A wygrał pretendent czy "mistrz", bo nie oglądałem od 4 rundy, a za nic nie wiem z nazwiska który to był mistrz, napewno ten chudszy i wyższy.

  Ok, już ogarnąłem 😀 😀 😀

  Piotrek Michalak też chyba do końca nie wiedział który jest który przy ogłaszaniu werdyktu 😕 i wcale się nie dziwię

 97. Moim zdaniem sedzia powinien być mniej cierpliwy i probowac wywrzec wieksza presje na zawodnikach, gala bardzo fajna tylko  ten main event…

 98. Chciałbym widzieć reakcję Wojka albo Kawula oglądających walkę wieczoru. Pierwszego ze względu na to, że jest znany ze swojej miłości do wagi ciężkiej, a drugiego, ponieważ wręcz ubóstwia pięciorundowe pojedynki 😉

 99. Mamed tam jest pokazywany, że nie zdziwię się jak przed końcem kariery odejdzie do nich na kilka walk żeby zapoznać ACB z polską szerszą widownią.

  Na pewno ich stać

  kontakty w KSW sa dozywotnie

 100. poziom sportowy super

  szkoda, że ACB blokuje Polaków wyłącznością, bo mogli by więcej walczyć i tym samym zaskarbić sobie więcej fanów; no chyba nie zależy im żeby gale były rentowne

 101. Zaluje ze kupilem bilet- nastepnym razem kupie w kasach, rozdawali za darmo( nasz kolega sie zalapal).

  Promocji nie ma a hajs loza- nie rozumiem ich planow na przyszlosc.

 102. szkoda, że ACB blokuje Polaków wyłącznością, bo mogli by więcej walczyć i tym samym zaskarbić sobie więcej fanów; no chyba nie zależy im żeby gale były rentowne

  Blokuje? Przecież robią od groma gal w roku.

  Wg mnie gdyby może jakaś machina marketingowa się uruchomiła promująca gale w Polsce to może więcej ludzi by przyszło, bo gala bardzo spoko i nawet na następną też się wybiorę.

 103. Ogólnie walki fajne, nie byłem na gali, ale podobało mi się to że nie było żadnego czekania, jak to bywa na KSW, walka kończy sie w 1 rundzie zdjęcia itp. jeszcze do szatni zawodnicy nie zeszli, a już kolejni wchodzą 😀 luxus 😀

 104. to Ty chłopie nie odczułeś nigdy przerw na FENie. Godzina czekania na ME.

  Nie miałem okazji być jeszcze na FENie, gdybym miał bliżej do warszawy, to nadrobiłbym to w najbliższym czasie, ale jednak, nie uda mi się.

  Niewątpliwie to fajnie zrobili, że zawodnicy tak szybko się wymieniali, szczególnie dla fanów, bo dla zawodników niekoniecznie.

 105. Byłem na gali i w sumie walki były do przewidzenia. Ale walka wieczoru,  no kurwa majstersztyk 😀 krew się lała z oczu jak to oglądałem.  Masakra juz teraz mówię że to była najgorsza walka roku.

 106. Walka wieczoru uświadomiła mi 3 rzeczy:

  1. Są walki które ogląda się mając puszczonego Benny Hilla

  2. Te same walki ogląda się tylko w paczce znajomych

  3. Te same walki są nie do przyjęcia na trzeźwo.

  Więcej napiszę jak odeśpię.

 107. Walka wieczoru uświadomiła mi 3 rzeczy:

  1. Są walki które ogląda się mając puszczonego Benny Hilla

  2. Te same walki ogląda się tylko w paczce znajomych

  3. Te same walki są nie do przyjęcia na trzeźwo.

  Więcej napiszę jak odeśpię.

  Mnie uswiadomila jeszcze jedna rzecz. Jak jestes zjebany, masz kaca i jestes lekko pijany, po nieprzespanej nocy to taka walka jest jedna z najwiekszych tortur jakie mozna zadac czlowiekowi.

 108. Mnie uswiadomila jeszcze jedna rzecz. Jak jestes zjebany, masz kaca i jestes lekko pijany, po nieprzespanej nocy to taka walka jest jedna z najwiekszych tortur jakie mozna zadac czlowiekowi.

  Ty to w ogóle byłeś model, bo zniknąłeś niczym marzenia Materli o UFC

 109. Ty to w ogóle byłeś model, bo zniknąłeś niczym marzenia Materli o UFC

  Ci ktorzy nie wsiedli do Taxi mieli okazje sie ze mna pozegnac 😛

 110. Mnie uswiadomila jeszcze jedna rzecz. Jak jestes zjebany, masz kaca i jestes lekko pijany, po nieprzespanej nocy to taka walka jest jedna z najwiekszych tortur jakie mozna zadac czlowiekowi.

  Zdecydowanie, ale myślę że walkę wieczoru trzeba obejrzeć jeszcze raz i na spokojnie przeanalizować :crazy::crazy:

 111. Według mnie gala jak najbardziej na plus oczywiście z wyjątkiem walki wieczoru podczas, której usypiałem na barierce i może brakiem ring girls, chyba jedyną osobą zadowoloną z tego była moja dziewczyna 😛  Co do zawodników to fajnie zaprezentowali się Szmigielski, Zając i Andryszak z Polaków i Raisov który całkowicie zdominował Romanowskiego, na minus Lasota z którego już raczej nic nie będzie a pokładałem w nim nadzieję bo musza jest dość ubogą wagą jeśli chodzi o zawodników. Widzów było tak na oko około 1000-1500 ciężko ocenić ale było dużo wolnych miejsc a nawet całe sektory były puste ale akurat tam gdzie ja siedziałem i płyta były zapełnione w około 80% Co do walki Zielińskiego która wywołała tutaj spore "kontrowersje" to z perspektywy trybun nie było tu żadnej kontrowersji 1 runda dla Czeczena, druga bardzo wyrównana (ale według mnie lekko dla Zielińskiego) i 3 dla Zielińskiego. Brak przerw był trochę uciążliwy bo przydałoby się chociaż 15 minut przerwy między kartą wstępną a kartą główną żeby chociaż się odlać. Ogólnie gala jako całość na mocne 3+/4- chętnie bym się wybrał kolejny raz gdyby robili jeszcze jakąś galę w okolicach Warszawy.

 112. Wowowo. Kolejna wyśmienita walka, brawa Adam Zając.

  @Bosy daje dziś zawodnikom czas na obronę, nie ma co;)

  to dobrze czy źle? 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.