Lasota

Zawodnik Gracie Barra Łódź i lider krajowego rankingu Marcin Lasota (MMA 9-1, #1 w rankingu PL) swoją następną walkę stoczy 17 października w Moskwie dla Absolute Championship Berkut. Jego rywalem będzie Brazylijczyk Isaac Pimentel (MMA 14-5), który ostatnimi czasy jest częstym uczestnikiem gal za naszą wschodnią granicą. Zwycięzca tego pojedynku ma otrzymać przepustkę do walki o pas wagi muszej ACB.

25-latek z Łodzi stoczy swoją drugą walkę w tym roku. W marcu pokonał na PLMMA w Łobzie Witalija Kazakowa. Potem był przymierzany jako rywal dla Damiena Rooney’a na BAMMA ale do tej walki ostatecznie nie doszło. Mający na swoim koncie 5 wygranych przez poddanie Lasota jedyną swoją porażkę poniósł w listopadzie ubiegłego roku na gali Cage Warriors z rąk Bretta Caswella.

Pimentel po raz czwarty z rzędu będzie walczył na gali w Rosji, choć pierwszy raz dla ACB. Niezwykle często walczący fighter ma od początku 2014 roku bilans 10 zwycięstw i 3 porażek. W swoim ostatnim występie musiał uznać wyższość doświadczonego Jusupa Saadulajewa a na rozkładzie ma też dyptyk z pogromcą Tymka Świątka Victorem Marinho.

 

7 KOMENTARZE

  1. Jak już mowa o Omenie … on jeszcze kiedyś będzie walczył ?

    Najpierw musi wagę zrzucić. Zostało mu jeszcze 30 kilo.

  2. Najpierw musi wagę zrzucić. Zostało mu jeszcze 30 kilo.

    Ale tak serio to chyba nie tak szybko … wjechałem teraz na jego FB … same jakieś bzdury… komitywa z Piszczkiem i takie tam patolstwo … Chyba ta walka zrobiła większe spustoszenie niż jemu i nam się wydawało …..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.