scottaskham

Podczas nadchodzącej gali KSW 55 dojdzie do rewanżowego boju pomiędzy Scottem Askhamem i Mamedem Khalidovem. Stawką pięciorundowego starcia, do którego dojdzie 10 października, będzie pas należący do Askhama. Początkowo Anglik miał jednak walczyć z innym zawodnikiem o czym powiedział w rozmowie z Dominikiem Durniatem dla serwisu Polsatsport.pl.

Na początku mówiliśmy o walce w maju, ale przez koronawirusa wszystko się zmieniało. Byłem przekonywany do walki z Tomaszem Narkunem i myślę, że to był dobry pomysł. Nie widzę już dla siebie rywali w wadze średniej. Pokonałem już najlepszych. Nie chcę, żeby zabrzmiało to lekceważąco, ale przecież wygrałem z Michałem Materlą i z Khalidovem. Myślałem, że będę walczyć z Narkunem. W grę wchodziły tylko dwa nazwiska – Narkun i Khalidov.

W pierwszym pojedynku Askhama z Mamedem to Anglik okazał się lepszy i na pełnym dystansie wypunktował Khalidova. Walka odbyła się jednak w umownym limicie wagowym i nie była bojem mistrzowskim. Teraz Askham jest również pewny zwycięstwa i uważa, że starcie na przestrzeni pięciu rund da mu dodatkową przewagę.

Nasza pierwsza walka nie była bliska. Nie widzę, co mógłby poprawić w drugim starciu, ale zobaczymy co się wydarzy. […] Mam zamiar go znokautować. Nie widzę możliwości, żeby on przetrwał ze mną pięć rund. Nie każda walka musi być ekscytująca, ale postaram się, żeby ta dała sporo radości.

Scott Askham jest niepokonany w klatce KSW i nie przegrał starcia od ponad 3 lat. Mamed Khalidov ma za sobą trzy przegrane z rzędu – jedną z Askhamem i dwie z Tomaszem Narkunem.

22 KOMENTARZE

 1. Może ni ma na razie innych, bo zaraza w tym przeszkadza aby któregoś innego ściągnąć. Chyba, że Drwala lub jakiegoś zdolnego bałkańczyka , o którym nie wiem albo zapomnieliśmy przez chwilę w tej kategorii wagowej.

 2. Askham ubije Polaka mistrza wszechświata. Nie oszukujmy się, to jest różnica klas. A potem Anglik się przejedzie po reszcie i odejdzie… bo po co komu taki zawodnik, żeby naszych bił?

 3. Bezczelny. Obraża legendę i najlepszego zawodnika bez względu na wyniki walk.

  Niech mu ktoś wytłumaczy, że ta walka to największy zaszczyt jaki go może spotkać na tej ziemi.

 4. Jeszcze czego, złotoustego Narkuna z ciepłego kurwidołka obijać.

  Maciek wymyślił odgrzewanie kotleta a że ma diamentowe usta to usłyszymy niebywała historię. Już nie mogę się doczekać, Gamrota w UFC oczywiście.

 5. Po pierwszej walce to nie wiem zbytnio jak miałby Mameda znokautować, bo przegrywał te bardzo nieliczne wymiany w stójce i postanowił przeleżeć.

 6. Askham to jest gość, najpierw wszystkich pobił zdobył intergalaktyczny pas następnie podpisał kontrakt z krs1 by następnie narzekać że nie widzi dla siebie przeciwników i będzie się bił na zmianę z Mamedem i z Materlą do konca kontraktu.

  ::really::

 7. Powinien walczyć z Narkunem, walka z Mamedem to porażka wizualna. Mamed jest zdecydowanie na niego za słaby.

 8. Skot zamiast dziękować włodarzom, że nie dostał 800 baniek kary za pobicie Mameda to narzeka i rwie się do kolejnego intergalaktycznego mistrza:facepalm:.

  Sam się prosi o liścia i komornika:mamed:

 9. Potem jeszcze rewanż z Wójcikiem, żeby było sprawiedliwie, żeby każdy dostał wpierdol po dwa razy. :jimcarrey:

 10. A te 2 ruskie gdzie?? Kojarzy ich ktoś, powinni wyjaśnić Angola????

  Myślę że z duraevem miałby ciezki orzech do zgryzienia

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.