(fotka: Konfrontacja.com.pl)

Jak poinformowała nas organizacja KSW, ich czołowy zawodnik i zwycięzcą 4 osobowego turnieju w wadze do 73kg Maciej Górski poza sukcesami w MMA wrócił niedawno do korzeni i wziął udział w mistrzostwach świata w karate:

Zawodnik „KSW Team”, Maciej Górski wywalczył w Londynie tytuł zawodowego mistrza świata w karate full contact w kategorii wagowej do siedemdziesięciu dwóch kilogramów.

„Higlander” już w pierwszej minucie drugiej rundy znokautował swojego rywala udowadniając, że w tej dyscyplinie i tej wadze nie ma sobie równych.

– Dziękuje wszystkim, że trzymaliście za mnie kciuki, że byliście ze mną. Wracam do kraju w niedzielę. Samolot o 21:25 wyląduje na lotnisku „Okęcie”. Jeśli ktoś ma ochotę może wpaść, zapraszam – wyznał po walce Górski.

Tytuł najlepszego na naszym globie to nie jedyny sukces Maćka podczas londyńskiej gali. Jeden z podopiecznych Górskiego, a konkretnie Bartosz Frączek poszedł w ślady swojego trenera i wywalczył pas interkontynentalnego mistrza świata (znokautował przeciwnika w pierwszej rundzie).

Wielkie gratulacje dla obu fighterów, a szczególnie „Górala”, który udowodnił, że nie tylko jest znakomitym wojownikiem, lecz również szkoleniowcem.

Również gratulujemy!

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.