xcage7_fightcard4

Jak podał dziś organizator gali XCage, mistrz turniejowy Konfrontacji Sztuk Walki, Maciej Górski powróci do startów w MMA na zbliżającej się gali w Toruniu. Jego przeciwnikiem będzie reprezentant Berserker’s Team, Sebastian Romanowski.

31-letni „Highlander” (MMA  10-6) wycofał się z zawodowych walk w 2011 roku, bo pierwszej gali MMA Attack. Przegrał wówczas niejednogłośną decyzją sędziowską z Juanem Barrantesem. Większość swoich występów w MMA Górski zanotował w największej organizacji w kraju, gdzie stoczył 11 z 16 walk. Dla Romanowskiego (MMA 9-4-1) będzie to druga walka w przeciągu dwóch miesięcy. Ostatnio bój stoczył bowiem dziesiątego grudnia na gali Fighting Zone 1 w Pradze – pokonał wówczas Jana Marsalka niejednogłośnym werdyktem sędziów.