O walce Łukasza Jurkowskiego z Szymonem Kołeckim mówiło się od dawna. Panowie początkowo mieli zmierzyć się z sobą podczas gali KSW 54. Ostatecznie jednak z powodu kontuzji „Jurasa” starcie przełożono na KSW 55. Teraz z kolei kontuzję złapał Szymon:

Szymon Kołecki wypada z walki z Jurasem | KSW 55

Niestety, Szymon Kołecki wypada z KSW 55 z powodu kontuzji. Jego walka z "Jurasem" zostanie przeniesiona.Ale nie martwcie się, po burzy zawsze wychodzi słońce ;). Jeszcze dziś ogłosimy hitowe starcie październikowej gali!

Publiée par KSW sur Lundi 14 septembre 2020

Szymon Kołecki to złoty medalista olimpijski z Pekinu oraz srebrny z Sydney w podnoszeniu ciężarów (kat. 94 kg). Olimpijczyk w 2017 roku przeszedł do MMA, zaczynając od gal PLMMA, przez Babilon MMA a kończąc jako jedna z gwiazd KSW. Udało mu się pokonać Mariusza Pudzianowskiego oraz Damiana Janikowskiego. Jedyną porażkę zaznał z rąk Michała Bobrowskiego. Znany jest z nokautującego ciosu oraz ogromnej siły fizycznej.

Łukasz Jurkowski to turniejowy mistrz KSW I oraz finalista dwóch kolejnych edycji. To prawdziwy weteran KSW i w tej organizacji stoczył aż 22 pojedynki. Ostatni raz w klatce widziany był w 2019 roku na 48. gali, na której wygrał przez TKO (kontuzja rywala) ze Stjepanem Bekavacem.

Konfrontacja Łukasza Jurkowskiego z Szymonem Kołeckim miała być drugą walką wieczoru KSW 55.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

51 KOMENTARZE

 1. :waldeklaugh:   :juanlaugh:  :razz:ociesznymirek:

  Bogowie nie chca zeby doszło do tej walki tak jak Nurmagomedov vs Ferguson :fjedzia:

  Juras możesz spokojnie zaangażować sie w kolejny projekt :mamed:

 2. Ciekawe czy Juras napisze, że takie kontuzje to się w tydzień leczy i wyśle bon na 500+ do kliniki rehabilitacji :razz:utinlaugh:

 3. Ciekawe, ile Szymon dostał za tę "kontuzję naczyń krwionośnych". Przecież Jurasa mógłby zlać nie tylko bez szyi, ale i bez nogi i ręki. :bag:

 4. Ciekawe czy Juras napisze, że takie kontuzje to się w tydzień leczy i wyśle bon na 500+ do kliniki rehabilitacji :razz:utinlaugh:

  Komenarz Jurasa dyplomatyczny( jak na Niego:nono:)

 5. Teraz Juras nie ma pojęcia co zrobić. Jeśli walka za jakieś 2 miechy to mostek dawno tak długo nie trenował – może się nabawic. Jakiejś kontuzji lepiej niech zamówi kebsa na ostrym.

 6. Komenarz Jurasa dyplomatyczny( jak na Niego:nono:)

  a na chacie impreza trwa 😀 wywiad z Jurasem to teraz byłoby zloto, dobry humor jak nigdy wczesniej

 7. Ale się Jurasowi jebło teraz będzie gadał jak to by mu najebal ale niestety kontuzja i to nie jego więc faktycznie najszczęśliwszy człowiek swiata

 8. Dosrywacie panu projektantowi a to pan ,, przegrałem z kolesiem na skladaku" wypada

  Tego Koleckiego walczącego dla forsy byle z najłatwiejszym rywalem też by wypadło by ktoś uśpił przed końcem zarabia na mieszkania dzieciom

  A Juras to jak wpadnie do wody w ninja warriors to będzie jego koniec więc nie ma Co kopać leżacego(i jedzącego kebsa)

 9. Z ostrym sosiwem

  Bez przesady, już przynajmniej jest 2 tygodnie na diecie, więc żołądek może to źle przyjąć. Weźmie z mieszanym

  :korwinlaugh:

 10. Co jest Szymonowi dokładnie? Bo nie umiem odpalić video.

  Zdaje się, że kontuzja szyi od nadmiernej obrony duszeń.

 11. Miras twierdził ,ze jego zawodnicy nie łapią kontuzji bo on wie jak trenować generalnie złoto. A tu proszę kaska uciekła przez kontuzje :jarolaugh:

 12. Najwyże Juras będzie później underpsemdogiem. Kołenie doświadczył tego, że som może doznać kontuzje i nie wolno się śmiać z z pierwszego w tym starciu kontuzjusza Jurasa, jako z biblijnego bliźniego swego. Na co teraz Miro będzie tak wywiady udzielać w sprawie :

  :razz:ociesznymirek:

 13. Jurasowi skończyły się teraz wymówki, że nie zrobi wagi. Dodatkowy czas, to ma być forma gladiatora z cyrku colloseum KSW:mamedwhat:

 14. Szymon swoje lata już ma, być może wyszedł też przedłużony, podwójny obóz przygotowawczy pod Jurkowskiego. Różnica jest taka: w kontuzję pana Szymona wierzę, w Jurasa… hehe.

 15. Znając życie to Juras poprosił włodarzy o silne zastępstwo. Niestety, walka z Szymonem nie odbędzie się w najbliższym terminie, ale projekt krs1 dojdzie do skutku. Przeciwnik będzie godny. Trzymajcie rękę na pulsie. Tylko w pejperwju!

 16. Jurasowi skończyły się teraz wymówki, że nie zrobi wagi. Dodatkowy czas, to ma być forma gladiatora z cyrku colloseum KSW:mamedwhat:

  Dogadaje już pewnie nowy projekt bo on się nudzi i czekać nie będzie tylko idzie do przodu.

 17. Dosrywacie panu projektantowi a to pan ,, przegrałem z kolesiem na skladaku" wypada

  Tego Koleckiego walczącego dla forsy byle z najłatwiejszym rywalem też by wypadło by ktoś uśpił przed końcem zarabia na mieszkania dzieciom

  A Juras to jak wpadnie do wody w ninja warriors to będzie jego koniec więc nie ma Co kopać leżacego(i jedzącego kebsa)

  Mógłby to ktoś przetłumaczyć? Wydaje się kontrowersyjne.

 18. Czy hipokryta Juras już się rozjebał na Twitterze że tyle przygotowań i wyrzeczeń na marne???

  Daj mu czas. Dzień jeszcze młody, a tyle projektów w piekarniku przecież jeszcze siedzi.

 19. Mógłby to ktoś przetłumaczyć? Wydaje się kontrowersyjne.

  Chodzi o porażkę z Bobrowskim.

  Szymon Kołecki o kontuzji Jurasa powiedział:

  "Przeciwnik od pół roku wiedział, że mamy walczyć, natomiast dzień przed ogłoszeniem naszej walki powiedział, że nie może wyjść, bo ma kontuzję. Już nie chcę mówić, jaką ma kontuzję, bo kontuzję ma taką, którą ja zadeklarowałem, że osobiście dostarczę federacji leki. W 48 godzin będzie wyleczony, a po czterech dniach będzie mógł normalnie sparować. Jednak nikt się nie zdecydował na skorzystanie z tego. Walka została zdjęta i odwołana."

  Czy hipokryta Juras już się rozjebał na Twitterze że tyle przygotowań i wyrzeczeń na marne???

  Łukasz Jurkowski natomiast na o kontuzji Szymona powiedział:

  "Niestety taki jest to sport… nie ma co nic więcej pisać. Szybkiego powrotu do zdrowia Szymon. Do zobaczenia w klatce oby jeszcze w tym roku. Będę gotowy."

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.