Frank Mir (19-13), były mistrz wagi ciężkiej organizacji UFC, postanowił o sobie przypomnieć i zapowiedział, że po zakończeniu współpracy z organizacją Bellator, mógłby spróbować swoich sił w KSW.

KSW wygląda fenomenalnie. Ich produkcja jest szalona, mają nawet kilka fajnych walk w wadze ciężkiej. Starcie z Mariuszem Pudzianowskim byłoby dla mnie czymś interesującym.

Zobacz również: Frank Mir wolnym agentem, chce walki w KSW z Mariuszem Pudzianowskim!

Na zapowiedź Mira szybko zareagowało samo KSW i jak przyznał Maciej Kawulski, jeden z szefów polskiej marki, organizacja jest już w kontakcie z zawodnikiem. W rozmowie z Mateuszem Borkiem w magazynie „Oktagon Live” Kawulski powiedział:

Jesteśmy w trakcie rozmów. To jest pomysł na wzmocnienie kategorii ciężkiej, która jak to zwykle u ciężkich bywa, ma taką tendencję do zadławiania się na jakiś czas i do stagnacji. Niepodrzucania raz na jakiś czas torfu powoduje, że sytuacja zwalnia i to jest nasz pomysł, by troszkę zamieszać.

Zapytany o potencjalną walkę Mira z Mariuszem Pudzianowski, Maciej Kawulski stwierdził:

Nie chcę mówić o pierwszych pomysłach, bo to jest takie wywoływanie wilka z lasu w sytuacji, w której proces rozmów jest absolutnie rozgrzebany. Nie wiemy jeszcze, w którą stronę to może pójść. Nie chciałbym też budzić oczekiwania na coś. Potem w sytuacji, w której podajesz dobrą nowinę, że udało się pozyskać jakiegoś zawodnika, a nie wiesz czy on będzie walczył z tym zawodnikiem, z którym chce go zobaczyć publika, dobry news zamienia się w zły news.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.