Największa organizacja MMA w Polsce powoli wraca do gry. Dzisiaj za pomocą mediów społecznościowych poinformowano, że najbliższa gala KSW w systemie PPV będzie tańsza o 11 złotych, zatem za widowisko zapłacimy 29 złotych. W dodatku już jutro zostanie ogłoszona data oraz pierwsze pojedynki na nowej karcie Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Być może czeka nas pojedynek Mateusza Gamrota z Normanem Parkiem, o czym wspominaliśmy w ostatnim czasie.

Ostatnie miesiące pokazały, że trzeba dbać o ludzi wokół siebie, a szczególnie tych bliskich. Dla KSW najbliżsi są fani, dlatego chcemy dać Wam coś od siebie w tych trudnych czasach i obniżamy cenę PPV na nadchodzącą galę!

Z drugiej strony organizacja FEN i jej prezes Paweł Jóźwiak także przygotowuje wydarzenie w systemie pay-per-view. W ostatnim czasie do składu Fight Exclusive Night dołączył brat Mariusza Pudzianowskiego – Krystian Pudzianowski (1-0), który swoją popularnością może znacznie przyczynić się do sprzedaży subskrypcji. W dodatku na FEN 28 zobaczymy mistrza wagi lekkiej Mateusza Rębeckiego (11-1), który marzy o dostaniu się do UFC i niebawem te marzenia mogą stać się rzeczywistością. Za najbliższą kartę Pawła Jóźwiaka także zapłacimy 29 złotych.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.