Już 13 czerwca Krystian Pudzianowski (MMA 1-0) zadebiutuje w organizacji Fight Exclusive Night. Jego walka będzie jedną z głównych atrakcji gali FEN 28, która transitowana będzie w systemie PPV.

Jak powiedział brat Mariusza Pudzianowskiego w rozmowie z polsatsport.pl, najbliższe starcie będzie oznaczało dla niego podniesienie poprzeczki.

„Lubię sportowe wyzwania. Cały czas sobie stawiam poprzeczkę do góry. FEN jest organizacją typowo sportową. Tutaj nie może się nic złego wydarzyć. Ja zawsze jestem pewny siebie, także musicie być przygotowani na mega grzmoty.”

Pudzianowski odniósł się również do swojego debiutu na gali FFF 1, podczas której w drugiej rundzie ciosami pokonał Radosława Słodkiewicza.

„Pierwsze walki są zawsze ciężkie. Nikt nie chce przegrać swojej pierwszej walki w życiu, bo wtedy jesteś na pozycji, że nie wie czy iść dalej, czy nie. Udało się wygrać pierwszą walkę, także fajnie się wszystko potoczyło, ale Radek na tą walkę fajnie się przygotował. Uważam, że daliśmy bardzo dobrą walkę, bo walka się wszystkim podobała, także trzeba dać jeszcze lepsze walki. Wszystko przed nami, świat należy do odważnych.”

Gala FEN 28 odbędzie się 13 czerwca. Przeciwnika Krystiana Pudzianowskiego poznamy prawdopodobnie w ciągu najbliższych dni.

43 KOMENTARZE

 1. Jak można zaliczać walki w Fff do profesjonalnego rekordu? Przecież tam rundy trwają z 3 minuty a przerwa 100 sekund:juanlaugh::korwinstupid:

  Jóźwiak ja Cię proszę nie idź tą drogą :childcry:

 2. "Cały czas sobie stawiam poprzeczkę do góry"

  Przestań. Facet przestań wciskać kit. Idzie walczyć bo tam jest kasa i jeszcze jakaś szansa na medialną sławę. Skończymy pierdolenie o ambicjach sportowych w kontekście freaków. Popek, Strachu i Szostak też wchodzili do MMA z powodu ambicji i planów sportowych.

 3. Zamiast stawiać ja do góry, proponuję stawiac ja wyzej. Będzie ambitniej.

  Poprzeczkę należałoby jeszcze zawiesić żeby miało to jakikolwiek sens.

 4. "Cały czas sobie stawiam poprzeczkę do góry"

  Przestań. Facet przestań wciskać kit. Idzie walczyć bo tam jest kasa i jeszcze jakaś szansa na medialną sławę. Skończymy pierdolenie o ambicjach sportowych w kontekście freaków. Popek, Strachu i Szostak też wchodzili do MMA z powodu ambicji i planów sportowych.

  No właśnie sprawa jest trochę dziwna, czyżby KSW skąpiło grosza na brata swojej największej gwiazdy? Przecież na spokoju mogli go wciągnąć na undercard KSW, a nie robić z niego gwiazdy FFF. Chyba, że to Mariusz poradził bratu, aby szukał opcji poza cyrkiem.  Pod względem wizerunkowym K&L nigdy nie pozwolili by aby Jóźwiak ugrał im takiego sztycha.

 5. Krystian Pudzianowski o walce w FEN: Cały czas stawiam sobie poprzeczkę do góry

  "Pierwsze walki są zawsze ciężkie. Nikt nie chce przegrać swojej pierwszej walki w życiu, bo wtedy jesteś na pozycji, że nie wie czy iść dalej, czy nie. Udało się wygrać pierwszą walkę, także fajnie się wszystko potoczyło, ale Radek na tą walkę fajnie się przygotował. Uważam, że daliśmy bardzo dobrą walkę, bo walka się wszystkim podobała, także trzeba dać jeszcze lepsze walki. Wszystko przed nami, świat należy do odważnych."

  :razz:ociesznymirek:

 6. Przedstawmy profil tego zawodnika, bo chyba nie każdy zdaje sobie sprawę, kogo zatrudniło FEN.

  Imię nazwisko: Brat Pudziana

  Pseudonim: Brat Pudziana

  Zawód: Brat Pudziana

  Zainteresowania: Brat Pudziana

  Styl walki: Brat Pudziana

  A i jeszcze taką ciekawostkę zapodam, że prywatnie jest bratem Mariusza Pudzianowskiego.

  :wtf2:

 7. Szkoda, że P. Jóźwiak skręcił w tą stronę. Mając telewizję i dużego sponsora mógł pójść swoją drogą, robić walki we współpracy z Babilonem i odróżniać się od KSW akcentując wymiar sportowy organizacji. Niestety zabrakło konsekwencji, zatrudniając mniejszego Pudziana zdecydował, że będą imitacją KSW.

 8. Szkoda, że P. Jóźwiak skręcił w tą stronę. Mając telewizję i dużego sponsora mógł pójść swoją drogą, robić walki we współpracy z Babilonem i odróżniać się od KSW akcentując wymiar sportowy organizacji. Niestety zabrakło konsekwencji, zatrudniając mniejszego Pudziana zdecydował, że będą imitacją KSW.

  Wydaje mi się, że doszedł do wniosku, że Janusze jako target docelowy zamiast "zawodowych fanów sportu" dadzą mu większy zysk finansowy. Tylko tyle i aż tyle. KSW to przede wszystkim sukces marketingowy i finansowy a nie czysto sportowy.

 9. Wydaje mi się, że doszedł do wniosku, że Janusze jako target docelowy zamiast "zawodowych fanów sportu" dadzą mu większy zysk finansowy. Tylko tyle i aż tyle. KSW to przede wszystkim sukces marketingowy i finansowy a nie czysto sportowy.

  Pewnie tak…  Z drugiej strony, jest w telewizji Polsat SPORT, a nie ForFunTV albo MTV, może Marian Kita powinien go postawić do pionu, bo po cholerę mu KSW i młodszy bratKSW?

 10. Pewnie tak…  Z drugiej strony, jest w telewizji Polsat SPORT, a nie ForFunTV albo MTV, może Marian Kita powinien go postawić do pionu, bo po cholerę mu KSW i młodszy bratKSW?

  Polsat na pewno robi dokładne badania rynku i może im wyszło, że taki celebrycki półprodukt sportowy jest więcej warty, niż gala z prawdziwego zdarzenia. Pudzianowski to jednak nazwisko na handel obwoźny, który Janusze zawsze kupią. W usługach liczy się hurt, my na Cohones to jednak detaliści.

 11. Jeśli to jednorazowy wybryk, to jestem w stanie Jóźwiakowi wybaczyć. Za marką "Pudzianowski" przyjdą pewnie jakieś większe pieniądze.

  Na dłuższą metę to jest jednak ślepy zaułek, co widać po KRS One. Lepiej wykorzystać ten czas do budowania prawdziwie sportowej ligi.

  Wpływy zapewne mniejsze, budowanie marki dłuższe, ale w końcu to zaprocentuje, a Kawulscy w tym czasie będą organizować walki karłów z małpami.

 12. "Lubię sportowe wyzwania. Cały czas sobie stawiam poprzeczkę do góry. FEN jest organizacją typowo sportową. Tutaj nie może się nic złego wydarzyć. Ja zawsze jestem pewny siebie, także musicie być przygotowani na mega grzmoty."

  Obawiam się kolejnego gotowanego kamienia

  "Pierwsze walki są zawsze ciężkie. Nikt nie chce przegrać swojej pierwszej walki w życiu, bo wtedy jesteś na pozycji, że nie wie czy iść dalej, czy nie. Udało się wygrać pierwszą walkę, także fajnie się wszystko potoczyło, ale Radek na tą walkę fajnie się przygotował. Uważam, że daliśmy bardzo dobrą walkę, bo walka się wszystkim podobała, także trzeba dać jeszcze lepsze walki. Wszystko przed nami, świat należy do odważnych."

  Bardzo dużo walki w tej walce…

 13. Cały czas sobie stawiam poprzeczkę do góry.

  Niech zgadnę, – i ciągle spada Ci na łeb?

  Jak sądzicie – rokuje na UFC?

  Za rok w UFC.

 14. KSW w ostatniej chwili podkupi brata Pudziana i zorganizuje pożegnalną walkę Pudziana z bratem Pudziana. Brat Pudziana wygra, Pudzian namaści brata Pudziana na swojego następce i brat Pudziana będzie nowym "Pudzianem" dla Januszy i mamy nowy rekord PPV. Kawul w ekstazie

 15. No właśnie sprawa jest trochę dziwna, czyżby KSW skąpiło grosza na brata swojej największej gwiazdy? Przecież na spokoju mogli go wciągnąć na undercard KSW, a nie robić z niego gwiazdy FFF. Chyba, że to Mariusz poradził bratu, aby szukał opcji poza cyrkiem.  Pod względem wizerunkowym K&L nigdy nie pozwolili by aby Jóźwiak ugrał im takiego sztycha.

  Proste… Jóźwiak w niego trochę zainwestuje, podbije fejm, a na końcu KRS go zawinie do siebie hehehe

 16. Nie mogę się doczekać ogłoszenia rywala dla brata Pudziana :antonio:. Z pewnością będzie to wyjątkowej klasy ogór:antonio:.

 17. Szkoda, że P. Jóźwiak skręcił w tą stronę. Mając telewizję i dużego sponsora mógł pójść swoją drogą, robić walki we współpracy z Babilonem i odróżniać się od KSW akcentując wymiar sportowy organizacji. Niestety zabrakło konsekwencji, zatrudniając mniejszego Pudziana zdecydował, że będą imitacją KSW.

  Pan Jóźwiak kręci się jak bączek.

 18. KSW w ostatniej chwili podkupi brata Pudziana i zorganizuje pożegnalną walkę Pudziana z bratem Pudziana. Brat Pudziana wygra, Pudzian namaści brata Pudziana na swojego następce i brat Pudziana będzie nowym "Pudzianem" dla Januszy i mamy nowy rekord PPV. Kawul w ekstazie

  Wtedy to będzie brat Pudziana i brat brata Pudziana.

 19. Słaba misja z tym bratem Pudziana. Nie wiem co Paweł myślał kontaktując tego gościa. Że najebie PPV czy jak?

 20. Imię nazwisko: Brat Pudziana

  Pseudonim: Brat Pudziana

  Zawód: Brat Pudziana

  Zainteresowania: Brat Pudziana

  Styl walki: Brat Pudziana

  :mamed:

 21. Dlaczego te wszystkie Pudziany w wieku 40 lat wyglądają na 60?

  Testosteron poza skalą.

  :razz:utinlaugh:

 22. Kurła, on jest młodszy niż nasz POLAK MAMED.

  A szanowałem FEN za sportowe walki, wyłączając kilka frików.

  A ten to w sam raz na wiejskie gale FENu, dla chłopaczków w podróbkach hugo boss i karynek. Prezesie nie tędy droga, a trzymałem kciuki za Was.

 23. To będzie jednorazowa wycieczka Jóźwiaka do krainy PPV, wróci i przeprosi półgodzinne bloki reklamowe w Polsacie.

 24. To cholernie nisko ta poprzeczka skoro prawie wpierdol od Słodkiewicza dostał, a wygrał tylko dlatego, że jak się wyjebali o własne nogi to ten na górze wylądował.

 25. Dlaczego te wszystkie Pudziany w wieku 40 lat wyglądają na 60, a czują się jak 19-latkowie?

  Korekta.

 26. organy wewnetrzne spuchniete jak baloniki od sterydow

  A ja naiwny myślałem że braciaki to naturale, że to taka genetyka dzięki której wszystko się dziej szybciej i mocniej. Szybciej rosną, szybciej puchną, szybciej się starzeją…

  Ten ma gębę zoraną bardziej niż mój 90letni dziadek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.