Już 13 czerwca Krystian Pudzianowski (MMA 1-0) zadebiutuje w organizacji Fight Exclusive Night. Jego walka będzie jedną z głównych atrakcji gali FEN 28, która transitowana będzie w systemie PPV.

Jak powiedział brat Mariusza Pudzianowskiego w rozmowie z polsatsport.pl, najbliższe starcie będzie oznaczało dla niego podniesienie poprzeczki.

„Lubię sportowe wyzwania. Cały czas sobie stawiam poprzeczkę do góry. FEN jest organizacją typowo sportową. Tutaj nie może się nic złego wydarzyć. Ja zawsze jestem pewny siebie, także musicie być przygotowani na mega grzmoty.”

Pudzianowski odniósł się również do swojego debiutu na gali FFF 1, podczas której w drugiej rundzie ciosami pokonał Radosława Słodkiewicza.

„Pierwsze walki są zawsze ciężkie. Nikt nie chce przegrać swojej pierwszej walki w życiu, bo wtedy jesteś na pozycji, że nie wie czy iść dalej, czy nie. Udało się wygrać pierwszą walkę, także fajnie się wszystko potoczyło, ale Radek na tą walkę fajnie się przygotował. Uważam, że daliśmy bardzo dobrą walkę, bo walka się wszystkim podobała, także trzeba dać jeszcze lepsze walki. Wszystko przed nami, świat należy do odważnych.”

Gala FEN 28 odbędzie się 13 czerwca. Przeciwnika Krystiana Pudzianowskiego poznamy prawdopodobnie w ciągu najbliższych dni.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.