styczen

Wraz z zakończeniem stycznia rozpoczynamy czwarty rok medialnych podsumowań w zakresie mieszanych sztuk walki.

Styczeń okazał się lepszy od pierwszego miesiąca roku 2015 o ponad 200 informacji. Najwięcej razy, bo w blisko 550 materiałach, pojawiła się marka KSW, która skupiła się na promocji zbliżającej się gali KSW 34. UFC osiągnęło wynik o 100 informacji mniejszy. Natomiast całkiem dobrze wypadł FEN z nieco ponad 300 publikacjami, co oczywiście ma związek z dziesiątą galą tej organizacji.

W pierwszym miesiącu roku bardzo dobrze wypadła mistrzyni UFC, Joanna Jędrzejczyk (blisko 300 informacji), która zajęła 7. miejsce w plebiscycie „Przeglądu Sportowego” i TVP na najlepszych sportowców roku. Zawodniczka była też wspominana w kontekście Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz rozpoczęcia współpracy z marką Samsung.

Styczeń to w mediach tradycyjnie również miesiąc podsumowań roku oraz informacji na temat plebiscytów sportowych, w których zawodnicy MMA coraz częściej się pojawiają. To również dało sporo publikacji, dzięki którym miesiąc ten okazał się medialnie bardzo dobry.

Badanie opracowane na podstawie danych zebranych przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. W analizie nie uwzględniono branżowych portali internetowych piszących tylko o MMA.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.