maciej kawulski

Organizacja KSW działa na polskim rynku od roku 2004. Do dziś przygotowała blisko 60 gal i pojawiła się z nimi również poza granicami Polski. Jednym ze znaków rozpoznawczych marki KSW stała się oprawa produkowanych wydarzeń, na którą od zawsze jest kładziony duży nacisk.

Maciej Kawulski, jeden z twórców KSW, będąc gościem w audycji „Elite Mentality”, przedstawił swoje spojrzenie na oprawę gal, a co za tym idzie, również na jakoś oferowanego produktu.

Staram się podchodzić w ten sam sposób do wszystkich rzeczy jakie robię. Przy galach zawsze zadawano nam pytanie, po co wy tyle ładujecie w te światła, w te ledy? Na potrzebę branżowego wywiadu mówię, że robimy to po to, aby pomóc zawodnikom. Mam poczucie, że same pięści nie obronią tej dyscypliny na dłuższą metę, że musisz jej pomóc, że wszystko potrzebuje melodii i mógłbym teoretycznie już dawno zrezygnować z części oprawy gali na rzecz własnego portfele, ale jeżeli masz taką intencję, że chcesz dawać ludziom coraz więcej i robić to coraz lepiej, to oni będą za tobą szli.

Kawulski dodał również, że kluczowe jest tu jednak wyczucie i że z niczym nie można przesadzić.

Oczywiście jest w tym pułapka, bo w pewnym momencie nie możesz zamienić sportu w łyżwiarstwo figurowe, ale z pełnym rozsądkiem i świadomością, gdzie się znajdujesz, musisz podnosić jakość i dawać ją ludziom i zaskakiwać dając coś nowego.

Organizacja KSW w lipcu przygotowała swoją pierwszą galę po przerwie związanej z pandemią koronawirusa. Dziś marka szykuje się do kolejnego wydarzenia. KSW 54 ma się odbyć 29 sierpnia.

Zobacz również: „Zrobiliśmy tzw. dubla” – Szef KSW o sprzedaż PPV KSW 53

30 KOMENTARZE

 1. Mnie to "show" odstrzasza. Same swiatla to spoko ale jak ma byc jakis kurwa wystep czy spiewanie miedzy walkami to :jimcarreyvomit:

 2. Oczywiście jest w tym pułapka, bo w pewnym momencie nie możesz zamienić sportu w łyżwiarstwo figurowe

  Łyżwiarstwo figurowe jest jedną z dyscyplin zimowych igrzysk olimpijskich od 1908 roku, a festyny KRS-ONE od kiedy są sportem? :razz:utinlaugh:

 3. Przy galach zawsze zadawano nam pytanie, po co wy tyle ładujecie w te światła, w te ledy?

  Bo najważniejsze są światła i ledy , ważniejsze niż same walki żeby pobic kolejny rekord . Wiecej trzeba ładować w ledy niż w fajterów , wyjątkiem od reguły jest tutaj Piotr ,,Leda '' Walawski , Walawski może pełnic dwie funkcje  na raz, może być fajterem i ledą jednocześnie co jest kolejnym rekordem :kawulpokapoka: :beczka:

 4. po co wy tyle ładujecie w te światła, w te ledy? Na potrzebę branżowego wywiadu mówię, że robimy to po to, aby pomóc zawodnikom. Mam poczucie, że same pięści nie obronią tej dyscypliny na dłuższą metę, że musisz jej pomóc

  Oczywiście jest w tym pułapka, bo w pewnym momencie nie możesz zamienić sportu w łyżwiarstwo figurowe, ale z pełnym rozsądkiem i świadomością, gdzie się znajdujesz, musisz podnosić jakość i dawać ją ludziom i zaskakiwać dając coś nowego

  Nie no, dobrze że nie poszło to w złą stronę :razz:utinlaugh:

 5. "Jakość produktu" nie równa się światełka i dym. Jakość transmisji (stream), i podejście do reklamacji są ważniejsze, a tu KSW ssie od lat. Ale łatwiej mydlić oczy światełkami.

 6. Człowiek sobie od ust odejmuje i daje na LEDy dla zawodników a wy jak zwykle jad.

  Kawul może od ust sobie odjął, ale od nosa nigdy.

 7. KSW robisz to zle, już tłumacze jak to powinno fachowo wyglądać:

  1) Każdy zawodnik który wchodzi na ring robi to tanecznym krokiem w rytm muzyki (muzykę wybierają widzowie w płatnym smsowym głosowaniu), a zawodnik dowiaduje sie tydzień przed zawodami jaki to będzie utwór (czy jak to mówi gimbaza "jaka to będzię nuta") żeby mógł sie wczesniej nauczyć fajnych tanecznych kroków i "kocich ruchów" do swojego wejscia. Zawodnik który będzie miał lepsze wejscie dostaje dodatkowy punkt.

  2) Tuż przed walką zawodnicy staczają ze sobą bitwę na słowa (tak jak to robią np czarnoskórzy raperzy).

  Kazdy występ będzie oceniany przez sędziów i punktowany.

  3) Potem następuję normalny pojedynek na zasadach KSW

  4) Po walce zawodnicy którzy wygrają walkę (suma punktów za wejscie i za bitwę na słowa jest dodawana do punktów za walkę ) mogą jeszcze zaspiewać "piosenkę zwycięzcy" czyli utwór wybrany przez siebie, nie decyduje ona już o wygranej ale stanowi miłe uatrakcyjnienie wieczoru i może być podstawą do przyznania bonusu dla najlepszego piosenkarza MMA tego wieczoru.


  Dobra a na poważnie:

  Kawul, przestań cudaczyć z tymi włosami co chwila jakieś szamańskie sztuczki (teraz sie zrobiłeś na "mokrą włoszkę") bo to nic nie da a tylko sie ośmieszasz, jak masz zakola  jak większość facetów w tym wieku to normalnie sie ogól na zapałkę (brode ewentualnie możesz zostawić) i tyle.

 8. Opakowanie ważniejsze od zawartości. Czyżby Kawul zaczął sobie zdawać sprawę, że wciskanie ciemnoty już nie działa i półoficjalnie przyznał, że KSW to jednak zwykły cyrk? 😆

 9. 29 to ja ogladam gromde:cool:

  Szczerze mówiąc mialem spory dylemat ale ksw wlacze dopiero na glowne walki bo karta jest bardzo słaba.

  #Gromda

 10. 29 to ja ogladam gromde:cool:

  o ile się odbędzie w wyznaczonym terminie

  bo ja jestem pewien ze Borek zmieni datę, bo wiadomo gdzie są przy zestawieniu z KSW :showdatass:

 11. o ile się odbędzie w wyznaczonym terminie

  bo ja jestem pewien ze Borek zmieni datę, bo wiadomo gdzie są przy zestawieniu z KSW :showdatass:

  dawno by to już zrobil, jkrs1

 12. na dzisiejszym oktagonie się dowiemy :roberteyeblinking:

  prędzej jakieś krs1 zmieni termin niż najlepsza organizacja w polsce zwana gromda:lol:

 13. Panie Macieju nie idź pan tą drogą.

  UFC  nie ma tylu ledów  a jakoś się broni tymi samymi piesciami.

 14. mowilem 😀

  bedzie dobry wstep przed ksw 😎

  Oj Bastek. Ty i to Twoje KSW. Jesteś kwintesencją obrazu fana tej galaktycznej federacji.

 15. Oj Bastek. Ty i to Twoje KSW. Jesteś kwintesencją obrazu fana tej galaktycznej federacji.

  ja po prostu nie lubie ogladac ufc z powtórki albo jeszcze gorzej wstawać na to w nocy

  a nic innego nasz polski rynek lepszego od ksw nie oferuje do obejrzenia na zywo wieczorem

  gdybym mieszkal w usa i mial ufc wieczorem na zywo to bym sikał na to ksw, ale realia sa jakie sa

 16. ja po prostu nie lubie ogladac ufc z powtórki albo jeszcze gorzej wstawać na to w nocy

  a nic innego nasz polski rynek lepszego od ksw nie oferuje do obejrzenia na zywo wieczorem

  gdybym mieszkal w usa i mial ufc wieczorem na zywo to bym sikał na to ksw, ale realia sa jakie sa

  No ja Cię rozumiem. Czysta wieczorna rozrywka. Takie porównanie mi przyszło do głowy, są ludzie, którzy lubią taniec towarzyski. I też dzielą się na tych co wieczorkiem obejrzą sobie TzG, i na tych co śledzą mistrzostwa świata transmitowane w nocy z np Argentyny. Każdy robi to co lubi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.