Długo wyczekiwany nowy ranking UFC wystartował. W nowej wersji zestawienia doszło do pokaźnych zmian, które objęły Polaków.

Organizacja UFC od dawna zapowiadała powstanie nowego rankingu, który będzie oparty o sztuczną inteligencję i twarde dane dotyczące walk.

Dziś nowy rankingu ujrzał światło dzienne. Na stronie UFC można zobaczyć obie jego wersje – tworzoną przez SI i tworzoną przez panel dziennikarzy.

W starej wersji nic się nie zmieniło, nadal jest tworzona na tych samych zasadach. Nowa odsłona przyniosła zmiany, które objęły również Polaków.

Mateusz Gamrot trafił na szóste miejsce rankingu wagi lekkiej. W wersji tworzonej przez media zajmuje pozycję ósmą.

Jan Błachowicz spadł aż na miejsce piętnaste w kategorii półciężkiej. W starej wersji zajmuje miejsce czwarte.

Marcin Tybura, który w rankingu tworzonym przez media zajmuje pozycję dwunastą, w nowej odsłonie wypadł z pierwszej piętnastki wagi ciężkiej.

Poniżej pełny widok nowej wersji rankingu.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

12 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of alww
alww

UFC
Middleweight

12,296 komentarzy 68,763 polubień

Zmiany na plus :fjedzia: teraz kazdy będzie mieć swój ranking? AI, media, Dana, kibice?

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,469 komentarzy 82,080 polubień

O kurwa BO NICKAL W RANKINGU

To już wiemy że to będzie jeszcze większy syf niż poprzedni hahhaa.dobra na spokojnie trzeba przejrzeć xD

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,469 komentarzy 82,080 polubień

Zmiany na plus :fjedzia:

Ta tybura wypadł, Parkin :juanlaugh: wskoczył.

Nie no zajebisty +.

Łikłacza nadal nie ma w rankingu.

Co to kurwa za gówno :juanlaugh:

Page nad Amosovem.

Nie no Kozak, dobra panowie, wychodzimy.

PICO W RANKINGU :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh:

Janek na 15 i to jeszcze pod Walkerem, Reyes na 7

O kurwa

Dobra ja mam teraz pytanie, te rankingi to jakiś żart? Takie amerykańskie prima aprilis? :beczka:

Idę stąd kurwa bo nie mogę ten.

Odpowiedz 2 polubień

click to expand...
Avatar of alww
alww

UFC
Middleweight

12,296 komentarzy 68,763 polubień

Ta tybura wypadł, Parkin :juanlaugh: wskoczył.

Tybura dostaje w dziąsło to go EJ AJ wyjebalo :beczka: wsadzanie ludzi w nagrodę za nieaktywność jest jednak słabe.

Łikłacza nadal nie ma w rankingu.

Po dwóch walkach?

Co to kurwa za gówno :juanlaugh:

No Ej Aj, drzewo automatyzował.

Teraz każdy będzie mieć swój ranking, jak w boksie tyle ze "federacja" jedna :boystop:

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,469 komentarzy 82,080 polubień

Tybura dostaje w dziąsło to go EJ AJ wyjebalo :beczka: wsadzanie ludzi w nagrodę za nieaktywność jest jednak słabe.

Po dwóch walkach?

No Ej Aj, drzewo automatyzował.

Teraz każdy będzie mieć swój ranking, jak w boksie.

No i co że po 2 walkach, może nawet po jednej wskoczyć do rankingu, Asakura po debiucie w walce o pas nie znalazł się w rankingu mimo porażki? Amosov przecież też wskoczył bardzo szybko w ranking, chyba nawet po jednej walce? Nie no szanujmy się i na poważnie.

Ten ranking to jest jeszcze większe gówno niż poprzedni ranking i nie ma nawet o czym dyskutować, w tych rankingach od AI to zgadzają się tylko mistrzowie.

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of alww
alww

UFC
Middleweight

12,296 komentarzy 68,763 polubień

No i co że po 2 walkach, może nawet po jednej wskoczyć do rankingu, Asakura po debiucie w walce o pas nie znalazł się w rankingu mimo porażki Amosov przecież też wskoczył bardzo szybko w ranking, chyba nawet po jednej walce? Nie no szanujmy się i na poważnie.

Ten ranking to jest jeszcze większe gówno niż poprzedni ranking i nie ma nawet o czym dyskutować, w tych rankingach od AI to zgadzają się tylko mistrzowie.

Przyzwyczajaj się do nowej rzeczywistości w organizacji :mamed: KSW miało takie rankingi juz wczesniej

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,469 komentarzy 82,080 polubień

Przyzwyczajaj się do nowej rzeczywistości w organizacji :mamed: KSW miało takie rankingi juz wczesniej

Ni chu ja, się do takiego gówna nie mam zamiaru przyzwyczajać, mam lepszy ranking w swojej głowie niż oni w swoich kurwa komputerach za miliony monet.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Stefan
Stefan

Legacy FC
Lightweight

1,981 komentarzy 13,266 polubień

Ta tybura wypadł, Parkin :juanlaugh: wskoczył.

Nie no zajebisty +.

Łikłacza nadal nie ma w rankingu.

Co to kurwa za gówno :juanlaugh:

Page nad Amosovem.

Nie no Kozak, dobra panowie, wychodzimy.

PICO W RANKINGU :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh:

Janek na 15 i to jeszcze pod Walkerem, Reyes na 7

O kurwa

Dobra ja mam teraz pytanie, te rankingi to jakiś żart? Takie amerykańskie prima aprilis? :beczka:

Idę stąd kurwa bo nie mogę ten.

Krecikowi wyjebało styki w only sporcie. Dana kurwiu bandyto coś narobił?

Odpowiedz 3 polubień

click to expand...
Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,469 komentarzy 82,080 polubień

Krecikowi wyjebało styki w only sporcie. Dana kurwiu bandyto coś narobił?

:brainoverload:

Odpowiedz polub

Avatar of profesor_baranowski
profesor_baranowski

Jungle Fight
Welterweight

330 komentarzy 728 polubień

Najwyżej notowani Polacy: Tomasz Aspinall i Dariusz Duplessis.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Ywald
Ywald

BAMMA
Bantamweight

750 komentarzy 2,437 polubień

Co to kurwa jest? Wszystko sie pomieszało :juanlaugh:
1000134328.jpg

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of mat3e
mat3e

Jungle Fight
Middleweight

359 komentarzy 910 polubień

Ciekawe, że z rankingu Meta wywalili P4P. Akurat tu by mogli karmić algorytm super walkami i przejściami zawodników pomiędzy wagami, żeby ułożyć coś lepszego niż media
:matt:

Odpowiedz polub