Gale KSW, po przerwie związanej z pandemią koronawirusa, mają wrócić już na przełomie maja i czerwca. Szefostwo organizacji zapowiada również, że wydarzenia marki mogą być zorganizowane w wakacje. Tę informację potwierdził Martin Lewandowski w rozmowie dla serwisu Czas na Opole.

Zobacz również: Karta walka na najbliższe dwie gale KSW rozpisana

Zawsze wakacje były takim sezonem ogórkowym, ale przez to, że świat się zmienił i ludzie będą złaknieni rozrywki, na pewno telewizja jest złakniona takiego nowego kontentu na żywo. Jeszcze więc planujemy jakąś galę podczas wakacji i liczę, że wrzesień przyniesie więcej normalności, jeżeli nie w Polsce to za granicą.

Martin Lewandowski zdradził również plan organizacja na swoje działania po wakacjach.

Pamiętajmy, że jesteśmy brandem, który organizuje swoje gale w europejskich krajach. Jesteśmy w Anglii, Chorwacji, Irlandii. Liczę, że Anglia się otworzy, bo akurat na drugie półrocze 2020 trzy gale są zaplanowane. Jeszcze nie chcę mówić co, gdzie i jak, ale za granicą.

Ostatnia gala KSW odbyła się 7 grudnia 2019 roku. Na marzec była planowana gala KSW 53, ale została odwołana ze względu na pandemię koronawirusa i obostrzenia prawne z tym związane.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.