Andrzej Grzebyk przegrał trzecią walkę z rzędu w klatce KSW. Były pretendent do pasa nie załamuje jednak rąk i chce walczyć dalej.

Podczas gali XTB KSW 119, która odbyła się 20 czerwca w Radomiu, Andrzej Grzebyk zmierzył się z Tymoteuszem Łopaczykiem i został przez niego poddany w trzeciej rundzie pojedynku.

Zaraz po walce Grzebyk w trakcie wywiadu w klatce powiedział:

Przepraszam. Trzecia porażka z rzędu. Nie wiem, zostawiam serducho na macie, wchodzę do klatki i czegoś brakuje. Może wiary więcej w siebie? Muszę w to bardziej uwierzyć. Miałem swoje momenty, jednak Tymek ma twardy łeb. Widać, że młody chłopak, nie rozbity.

Grzebyk dodał również:

Na pewno jeszcze nie kończę. Trzy porażki z rzędu, to nie jest też jakiś strach. Chłopaki z większymi porażkami wracali i zdobywali pasy. Przepraszam, że zawiodłem, ale chcę dawać wam show i nie kalkulować. Mogłem wywracać, szukać czegoś innego, ale chciałem się pobić. (…) Tymek fajny chłopak, młody, niech się pnie. Długa kariera przed nim, ale ja jeszcze ostatniego słowa nie powiedziałem w tym sporcie.

Po walce również Artur Gwóźdź, menadżer Grzebyk, zabrał głos i napisał w mediach społecznościowych:

Wojownik nie rezygnuje z tego co kocha. Znajduje miłość w tym co robi. Wojownikowi nie chodzi o perfekcję, zwycięstwo czy niewrażliwość na ciosy. Zależy mu na absolutnej wrażliwości, bo tylko ona jest prawdziwą odwagą, a połączenie niezłomnej woli, żelaznej dyscypliny i zdolności do ciągłego przezwyciężania własnych słabości daje mi twój obraz, Andrzeju.

Andrzej Grzebyk ostatni raz wygrał w listopadzie 2024 roku. Pokonał wówczas Wiktora Zalewskiego. Potem zawalczył o pas z Adrianem Bartosińskim, ale musiał uznać wyższość mistrza, a w kolejnym pojedynku przegrał z Muslimem Tulshaevem.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Heavyweight

17,698 komentarzy 39,119 polubień
Avatar of vitas
vitas

KSW
Heavyweight

6,138 komentarzy 35,229 polubień

Grzebyk z Gwozdziem wyglądają jakby się bawili w Białą Rawską, kiedy nikt nie patrzy.

Odpowiedz polub

Avatar of Masta
Masta

Vale Tudo
Championship

26,907 komentarzy 91,407 polubień
Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,757 komentarzy 58,211 polubień

Andrzej :najmancoty::pociesznymirek:

Odpowiedz polub

Avatar of Dawid _Ozdoba-Legenda
Dawid _Ozdoba-Legenda

UFC
Middleweight

11,226 komentarzy 30,960 polubień

Na jesień gala w Rzeszowie, to Andrzej może dostanie kogoś na odbudowę.

Odpowiedz polub