michal_materla

Michał Materla, który podczas ostatnie gali KSW 35 w Ergo Arenie szybko pokonał Antoniego Chmielewskiego udzielił wywiadu lokalnemu „Kurierowi Szczecińskiemu”, w którym powiedział, że po zwycięstwie liczył, że w następnym pojedynku dla KSW zmierzy się z Azizem Karaoglu.

Chciałem bić się z Azizem Karaoglu już na następnej gali. Myślę, że z uwagi na kontrowersje związane z jego walką z Mamedem, a konkretnie faktem, że wielu ludzi widziało w nim zwycięzcę, ludzi interesowałoby takie zestawienie. Uważam też, że stawką mógłby być pas mistrzowski KSW w wadze średniej. Chciałem rewanżu z Mamedem, ale skoro zrobił sobie roczną przerwę, to mógłby zwakować pas, ewentualnie moglibyśmy walczyć z Azizem o tymczasowy pas mistrza wagi średniej. Szczerze mówiąc, liczyłem, że ten pojedynek odbędzie się już na następnej gali KSW, być może w Szczecinie, jeżeli federacja dogadałaby się z władzami miasta.

Były mistrz KSW nie ukrywa jednak, że będzie walczył z każdym kogo zaproponuje mu szefostwo organizacji.

Ja sam też musiałem trochę psychicznie odpocząć po walce z Antonim Chmielewskim. Poczekamy, zobaczymy. Mogę walczyć z każdym

Niedawno pojawiły się informacje o tym, że Materla otrzymał propozycję walki z Karaoglu w Niemczech, na gali organizacji German MMA Championship. Wtedy menadżer Michała potwierdził, że rozmowy trwają. Pojawiły się jednak pytania o aktualny kontrakt Materli z organizacją KSW i ewentualną możliwość stoczenia boju dla innego promotora. W rozmowie z „Kurierem Szczecińskim”, Materla odniósł się również do tego wątku.

Jestem otwarty i chętny na pojedynek z Azizem Karaoglu w Niemczech. Mój kontrakt umożliwia mi walkę za granicą, jeżeli termin walki nie koliduje z galami KSW. Wyjątkiem jest walka dla federacji UFC, która podobnie jak KSW podpisuje kontrakty ekskluzywne, na określoną ilość walk, a następnie robi promocję zawodników, inwestuje w reklamę itd. Podobnie skonstruowany kontrakt, pozwalający na walkę poza krajem, ma większość zawodników walczących dla KSW. Jeżeli do pojedynku z Azizem nie dojdzie w Polsce, to mogę z nim walczyć za granicami naszego kraju.

18 KOMENTARZE

 1. proponuje za granicą w Rosji na ACB :smileyyy: – tam nikt sie nie przyczepi do wyjsciowej piosenki Aziza :cryme:

 2. To Materla nie przyjaźni się już z Chalidowem, skoro obecnie nie widzi problemu, aby się z nim bić? Jak te przyjaźnie w MMA bywają kruche. 😆

 3. Jak Materla wychyli choćby czubek nosa z bezpiecznej strefy komfortu jaką jest dla tego Pana KSW to usuwam konto. Róbcie ssy.

 4. Oczywiście, że do tego nie dojdzie. Gadka po to, by narobić troszke szumu. Poza tym, starcie z Azizem z dużą dozą prawdopodobieństwa skończyło by sie dla Michała randką z matą oktagonu:star wars:

 5. Nigdy nie zrozumiem sposobu postępowania Materli.
  W wielu wywiadach podkreśla, że chce "wycisnąć swoją karierę jak cytrynę", dlatego tak ciężko trenuje.
  I tu moje pytanie: Po chuj te wszystkie wyjazdy do AKA(sparingi z DC czy Rockholdem), a następnie walki w KSW, gdzie w chwili obecnej w kat 84 walczy 4 czy 5 zawodników, których bez większych problemów obije trenując w Szczecinie. No na chuj ?

 6. Jacek Łosak

  Ja sam też musiałem trochę psychicznie odpocząć po walce z Antonim Chmielewskim. Poczekamy, zobaczymy. Mogę walczyć z każdym

  walka z Chmielewkiem który wskoczył do niej chyba na 3 tygodnie przed galą była AŻ TAKĄ ciężką przeprawą ze Michał musi po niej odpoczywać psychicznie ??? :confused:

  a w walkę z Azizem w niemczech nie wierzę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.