Piąta obrona pasa mistrzowskiego Tomasza Narkuna! Tym razem popularna „Żyrafa” zmierzy się z Ivanem Erslanem.

Tomasz Narkun to mistrz KSW w wadze półciężkiej i jeden z najlepszych grapplerów wywodzących się z Polski. Gdy w 2015 roku Jan Błachowicz odszedł z KSW, jego miejsce zajął Tomasz Narkun. W rewanżowym starciu z Goranem Reljicem wygrał przez KO i pas powędrował na jego biodra. Od tego czasu czterokrotnie bronił trofeum: z Oliveirą, Sokoudjou, Wójcikiem oraz Mysialą. Dwa razy stoczył super-walkę z Mamedem Khalidovem, dwukrotnie zwyciężając z nim. Po tym dwumeczy przeszedł wagę wyżej by w kat. Ciężkiej spróbować się z Philem De Friesem, którego jednak nie był w stanie pokonać

Ivan to niepokonany zawodnik z Chorwacji, który polskim fanom mógł zaprezentować umiejętności na 51. gali KSW, która odbyła się z Zagrzebiu. Pokonał wówczas Darwina Rodrigueza w pierwszej rundzie przez TKO. Tylko trzykrotnie dochodził do decyzji i sześciokrotnie kończył swych rywali (5x TKO, 1x poddanie).

Pojedynek odbędzie się 14 listopada na gali KSW 56.

28 KOMENTARZE

 1. Hejtujemy czy dobre zestawienie? Kto się jeszcze zna na KSW?

  Ze statystyk wygląda na to, że Tomek ma przewagę warunków fizycznych i doświadczenia. Do tego wygrane ze znacznie mocniejszymi rywalami. Co prawda rywal niepokonany, więc może jest lepszy niż się wydaje. Niemniej Narkun dużym faworytem.

 2. To ten zawodnik z topu 🙂

  :korwinlaugh:

  Brawo Tomek że najlepsze lata w karierze dla zawodnika spędzisz w ksw bez szans na rozwój i z takimi przeciwnikami…:deniroclap:

 3. Ze statystyk wygląda na to, że Tomek ma przewagę warunków fizycznych i doświadczenia. Do tego wygrane ze znacznie mocniejszymi rywalami. Co prawda rywal niepokonany, więc może jest lepszy niż się wydaje. Niemniej Narkun dużym faworytem.

  Czyli hejtujemy, ale lekko?

 4. Szkoda, że jednak nie rewanż z Defrisem, który pewnie nie ma przeciwnika. :jimcarrey:

  I pewnie długo mieć nie będzie oni tam już sami się gubią z tym wszystkim

 5. Ostatnich kilku przeciwników miał Ivan słabych, wystarczy powiedzieć, że ten Hiszpan, którego pobił na KSW w Zagrzebiu miał najlepszy rekord. Ale za to odprawiał ich w pierwszej rundzie przez TKO.

  Jeśli Narkun go porobi, to znaczy, że na przeciwników jaki dostaje w KSW może przestać trenować.

 6. O kurwa ale cukinia. Wojek chylę czoła. Widać że hajs z pejperwiu, po tych kilku latach pozwolił zacząć ściągać tych mitycznych zawodników z nazwiskami i klasa sportowa.

  Winszuję.

 7. Bez jaj to już Mysiala to był bardziej poważny i wymagający przeciwnik w porównaniu z Ogórslanem.  Miało być mocne międzynarodowe nazwisko. Skręci Ogórslana i będzie gadanie jaki to nie jest Narkun kozak i prospekt killer. A drewniany mistrz Phil De Fries rzucał nim jak szmatą i robił z nim co chciał. Chciałbym zobaczyć w końcu Tomasza z jakimś prawdziwym klasowym LHW.

 8. Właśnie a gdzie jest Prado? Walczy już gdzieś indziej czy co? Erslen wcale nie jest bez szans z Narkunem, jeśli zostaną w stójce to może go załatwić.

 9. Przegrać u ruskich żaden wstyd, mmh gorzej jednak z chinami, z drugiej jednak strony mma idzie  w górę na całym świecie.

 10. Było tutaj kilka dobrych komentarzy, kto to pousuwał?

  Jedyna dobra rzecz w tych walkach od siedmiu boleści, to fajne komentarze na forum. I jeszcze usuwajo :jimcarrey:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.