Piąta obrona pasa mistrzowskiego Tomasza Narkuna! Tym razem popularna „Żyrafa” zmierzy się z Ivanem Erslanem.

Tomasz Narkun to mistrz KSW w wadze półciężkiej i jeden z najlepszych grapplerów wywodzących się z Polski. Gdy w 2015 roku Jan Błachowicz odszedł z KSW, jego miejsce zajął Tomasz Narkun. W rewanżowym starciu z Goranem Reljicem wygrał przez KO i pas powędrował na jego biodra. Od tego czasu czterokrotnie bronił trofeum: z Oliveirą, Sokoudjou, Wójcikiem oraz Mysialą. Dwa razy stoczył super-walkę z Mamedem Khalidovem, dwukrotnie zwyciężając z nim. Po tym dwumeczy przeszedł wagę wyżej by w kat. Ciężkiej spróbować się z Philem De Friesem, którego jednak nie był w stanie pokonać

Ivan to niepokonany zawodnik z Chorwacji, który polskim fanom mógł zaprezentować umiejętności na 51. gali KSW, która odbyła się z Zagrzebiu. Pokonał wówczas Darwina Rodrigueza w pierwszej rundzie przez TKO. Tylko trzykrotnie dochodził do decyzji i sześciokrotnie kończył swych rywali (5x TKO, 1x poddanie).

Pojedynek odbędzie się 14 listopada na gali KSW 56.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.