Łukasz „Juras” Jurkowski po pierwszej, dobrej rundzie nie wychodzi do drugiej odsłony pojedynku, tym samym Martin „King Kong” Zawada wygrywa walkę przed regulaminowym czasem!

Oboje dość energicznie rozpoczęli pojedynek, wymieniając bomby na środku klatki. Po chwili wymian Martin Zawada pokusił się o przeniesienie walki do parteru, spychając „Jurasa” do siatki. Weteran KSW jednak odwrócił pozycję i uciekł na środek klatki, tak by panowie znów zaczęli wymianę uprzejmości na środku. I tym razem Jurkowski był szybszy na nogach i celniejszy jeśli chodzi o ciosy. Krótko po połowie walki tym razem to Warszawiak próbował przenieść walkę do parteru, co automatycznie skontrował „King Kong„. Martin Zawada pod koniec rundy trafił Jurkowskiego, który osunął się na deski. Niemiec nie chciał iść jednak w parter i pozwolił wstać Polakowi, co mogło skończyć się dla niego tragicznie, kiedy to popularny „Juras” łokciem posłał go na deski.

Łukasz Jurkowski w wyniku kontuzji na treningu decyduje się nie wyjść do drugiej rundy na skutek złamania mostka, tym samym Martin Zawada zostaje zwycięzcą pojedynku.

18 KOMENTARZE

 1. Cienizna w wykonaniu Marcina, mając przeciwnika na wykończeniu słaniającego się na nogach, ten nie potrafił go skończyć. Dobrze, że Fields nie dotarł na walkę.

  Szacun dla Persa, że był na tyle twardy i nie padł po ciosach, a z braku tlenu.

 2. Wójcik dlaczego ?

  Chyba było Marcinowi żal niemieckiego Persa i tylko dlatego nie wypuścił soczystego kolana …

 3. Zacytuję słynnego rajdowca

  "CO TO KURWA JEST?!"

  Rekordowo żałosna walka, zawiodłem się na Wójciku. Ten perski kloc to jakiś kuzyn tego syryjskiego przyjeba, któremu Omielańczuk urwał mosznę? Podobna wola walki, choć i tak szacun, ze przynajmniej pozorował coś, a Wójcik i tak go nie skończył. SŁABO!

 4. O kurwa. Czegoś takiego nie było nigdy nigdzie ale KSW udowadnia , że na żenadzie zna się idealnie. Wójcik kurwa serio? Gość Ci się kładzie na ringu a Ty nie potrafisz podejść i go skończyć? Jednak Marcin to jest ogór straszny i ta walka postawiła go w takim świetle. Wstyd jak skurwysyn to mało powiedziane.

 5. Wiem, że łatwo się gada przed monitorem ale dla mnie Wójcik to bardziej przegrał niż ten Pers. Chłop wziął walke wczoraj więc ma usprawiedliwienie, że się zmęczył całkowicie ale to jak Wójcik się z nim cackał to było jakieś nieporozumienie.

 6. Powtórzę to co napisałem w temacie live, Pan Wójcik się skończył na walce z Panem Narkusem. Szkoda czasu, nic z tego nie bedzie.

 7. Mam nadzieje, ze odpowiednie sluzby wlasnie sprawdzaja czy ktos nie przetrzymuje rodziny Marcina, bo innego wytlumaczenia braku brutalnego skonczenia tu nie widze.

 8. Szkoda ze Wojcik nie postawil kropki nad i a tak niestety pozokstaje duzy niedosyt i pewne rozczarowanie ale jak to mowia zwyciezcow sie nie sadzi

 9. Tytuł o Wójciku a tekst o Zawadzie i Jurasie @Spike

  Co do walki Marcina Wójcika, gdzie teraz jest Narkun a gdzie Wójcik? Strasznie słaba walka w wykonaniu Giganta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.