Ostatnia walka Krzysztofa Jotki (MMA 21-4) może nie była zbyt emocjonująca, ale Polak dopisał do bilansu kolejne zwycięstwo, czym wzmocnił swoją pozycję w kategorii średniej UFC. Krzysztof, po ostatniej słabej serii, ma teraz dwie wygrane z rzędu i chciałby uzyskać kolejną.

Jotko zaproponował rewanżowe starcie z Uriahem Hallem (MMA 14-9), z którym przegrał przez nokaut niemal dwa lata temu na gali UFC Fight Night 116:

Chcę teraz Uriaha Halla. Wygrał ze mną przez „lucky punch”. Chciałbym rewanżu. Obiecuję, że tym razem byłbym przygotowany w 100% i skopałbym mu dupę.

Walczący ostatnio w kratkę „Prime Time” mógłby być dobrą opcją, ale ma już zaplanowane kolejne starcie. Jamajczyk zawalczy we wrześniu z Antônio Carlosem Júniorem, dlatego Polak musiałby na niego poczekać dłuższy czas – i to pod warunkiem, że Hall wyszedłby z walki bez większego szwanku.

Tymczasem na horyzoncie pojawiła się inna opcja. Eric Spicely (MMA 12-5) w krótkim wpisie na Twitterze rzucił wyzwanie Jotce:

Chcę zawalczyć z Jotką.

32-letni Spicely przegrał swoją ostatnią walkę z Deronem Winnem. W UFC częściej przegrywał niż wygrywał, ale – co ciekawe – ma na koncie zwycięstwo z niedawnym rywalem Jona Jonesa, Thiago Santosem.

8 KOMENTARZE

 1. Krzysiu super, że wygrałeś natomiast stylem który pozostawia sporo do życzenia nie zasłużyłeś na walkę z nikim z top 15. Może Edmen Shahbazyan gość ostatnio ładnie poddał a ma prawie same wygrane w rekordzie 9/10 przed czasem. Potem pomyślmy o kimś z rankingu.

 2. Ten jego przeciwnik też IQ w walce nie grzeszy, kilka razy mógł iść za ciosem kiedy Jotko ledwie oddychał a oczy były przerażone widmem kolejnej porażki. Jestem ciekaw kart punktowych bo jeśli 3 runde dali Jotce za to śmieszne obalenie pod koniec kiedy całą runde tylko zbierał to jest kryminał.

  Jeszcze mówi, że sam się boi swojej lewej ręki, i weź tu kurwa nie skomentuj, gość sam robi z siebie pajaca. Ciosy pchane jak u amatora i wszystko bite w powietrze. Zabawnie byłoby gdyby go wyjebali po tym wale kiedy on nawołuje kolejnych przeciwników, Rogan aż ucichł oglądając to gówno

 3. Ten jego przeciwnik też IQ w walce nie grzeszy, kilka razy mógł iść za ciosem kiedy Jotko ledwie oddychał a oczy były przerażone widmem kolejnej porażki. Jestem ciekaw kart punktowych bo jeśli 3 runde dali Jotce za to śmieszne obalenie pod koniec kiedy całą runde tylko zbierał to jest kryminał.

  Jeszcze mówi, że sam się boi swojej lewej ręki, i weź tu kurwa nie skomentuj, gość sam robi z siebie pajaca. Ciosy pchane jak u amatora i wszystko bite w powietrze. Zabawnie byłoby gdyby go wyjebali po tym wale kiedy on nawołuje kolejnych przeciwników, Rogan aż ucichł oglądając to gówno

  Jotko juz jedzie Ci wpierdolić. ::duszenie:: Uwazaj na lewą rękę i na tajskie przysmaki.:jjsmile:

 4. Jotko juz jedzie Ci wpierdolić. ::duszenie:: Uwazaj na lewą rękę i na tajskie przysmaki.:jjsmile:

  Sam czy z Jurasem i Wrzoskiem?

 5. Trzeba przymknąć oko, na te jego słabe wpisy internetowe. Chłop może w szoku jest jak sam sobie przypadkiem zajebal z tej lewej i go trzyma jeszcze

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.