Marcin Wrzosek na KSW 44 w czerwcu będzie miał okazję do zrewanżowania się Kleberowi Koike Erbstowi za porażkę z KSW 39, kiedy to Japończyk zwyciężył na pełnym dystansie. Teraz Polak, tak jak zapowiedział w programie Puncher, będzie chciał pokazać, że nawet w najlepszej płaszczyźnie rywala jest w stanie pokazać swoją wyższość.

Nie chcę szukać sobie wymówek i wyglądać, że tak brzydko powiem, na ciotę, no ale byłem wtedy po prostu nieprzygotowany. Miałem kontuzję, ale to już za mną. Teraz jestem w 100% zdrowy.

Mam ten pojedynek z tyłu głowy cały czas i chcę się na nim zemścić. To bardzo przyziemne, ale chcę go po prostu pobić i zmazać tę porażkę z mojej pamięci.

Do tamtej walki podkręciłem ilość treningów ju-jitsu i tak już pozostałem w gazie. W tym pojedynku będę chciał pokazać, że jestem w stanie go rozbroić na ziemi. Jeśli będę z góry w półgardzie i wyeliminuje „motylą gardę”, którą on bardzo lubi grać. Nauczyłem się już to robić. Myślę, że będzie wtedy bezbronny. W stójce każdy głupi Kowalski może Cię trafić. W parterze panują inne zasady.

Do drugiej walki Wrzosek w parterze przygotowuje się z m.in. Damianem Stasiakiem, który na co dzień występuje w organizacji UFC.

24 KOMENTARZE

 1. Jeśli Marcin uważa, że jest w stanie uczynić Koike bezradnym w jakiejkolwiek pozycji parterowej to już przegrał

 2. Zombiak to jeden z najfajniejszych polskich zawodników. Niech mu się wiedzie! 3mam ciuki :OK:

 3. Ale pierdolicie. Wg mnie Marcin w pełni zdrów rozpierdoli Klebera jak gnój po polu. Formą z walki z Szymańskim to robi go przed czasem.

 4. Formą z walki z Szymańskim to robi go przed czasem.

  Lubię Wrzoska i uważam, że ma szansę pokonać Klebera jak będzie w pełni zdrowy, ale gadanie o "formie" z walki z zawodnikiem po prostu o klasę gorszą jak Szymański, to jak zachwycanie się nad "formą" Adamka po walce z Abellem.

 5. gadanie o "formie" z walki z zawodnikiem po prostu o klasę gorszą jak Szymański, to jak zachwycanie się nad "formą" Adamka po walce z Abellem.

  Nie rozumiem Cie . Możesz mi to jakoś wytłumaczyć tak żebym zrozumiał? Co złego w gadaniu o formie? Ja rozumiem, że każdy przeciwnik jest inny ale po prostu dziwi mnie fakt jak wiele osób po jednej porażce z KSW nie docenia Wrzoska. Pozostałe walki wygrywał i otrzymywał bonusy.

 6. Koike ma kondycję na dwie rundy. Wrzosek wygra ten rewanż bez problemu.

  To czemu wygrał 3cią rundę z Wrzoskiem w oczach wielu nawet 10-8 i poddał Kornika w późnej 3ciej?

 7. Jak dla mnie wiele będzie zależało od formy jaką zaprezentuje Kleber. Jak nie oleje przygotowań jak do ostatniej walki z Kornikiem to powinien poskładać Marcina w origami. Jest dla niego bardzo niewygodny stylowo, co pokazał rok temu na przestrzeni pięciu rund. Osobiście stawiam w roli faworyta Brazylijczyka, to niesamowity grappler, ale ten drugi ma naprawdę silną broń – charakter i serducho do walki. Choć pierdoli czasem w wywiadach głupoty, to nie można odmówić mu tego zaangażowania w walce. Za to go doceniam.

 8. To czemu wygrał 3cią rundę z Wrzoskiem w oczach wielu nawet 10-8 i poddał Kornika w późnej 3ciej?

  Wrzosek walczył z kontuzją w tej walce. Koike przeleżał na nim całą rundę a mimo to nie był w stanie go poddać. Co do walki z kornikiem to akurat wyszło niskie IQ Artura który został poddany na własne życzenie.

 9. Wrzosek walczył z kontuzją w tej walce. Koike przeleżał na nim całą rundę a mimo to nie był w stanie go poddać. Co do walki z kornikiem to akurat wyszło niskie IQ Artura który został poddany na własne życzenie.

  To jak Demian Maia za plecami siedzi 3 rundy i nie poddaje, to co kurna?

 10. To jak Demian Maia za plecami siedzi 3 rundy i nie poddaje, to co kurna?

  Gdyby walka Wrzoska z Koike na Narodowym trwała 5 rund to Marcin by ten pojedynek wygrał nawet z urazem który miał podczas walki. Koike ostatkiem sił sprowadził Wrzoska do parteru gdzie kondycja tam już nie odgrywa takiej znaczącej roli. Był w stanie go tam przetrzymać i tyle. Po prostu nie widzę Koike który wygrywa z Marcinem na dystansie 5 rund a poddać Wrzoska też będzie miał ciężko co pokazała pierwsza walka.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.