kenny

Kenny Florian walczy z Joe Lauzonem w środę podczas gali Ultimate Fight Night 13. Mogło by się wydawać że pomiędzy nimi nie ma animozji i będzie to czysta sportowa rywalizacja bez żadnych podtekstów to przeczytajcie wypowiedź Kennego dla MMAWeekly:

„Joe tak jakby patrzył już na następną walkę i nie myślał o walce ze mną. On trenuje z Bj Pennem i najwidoczniej stał się drugim B.J. lub czymkolwiek i nie myśli już o walce ze mną tylko o tym z kim się zmierzy później. Wiesz co ? Jeśli tak rzeczywiście jest to skończy się to tym że B.J. wyślę Joe Lauzona na rzeź ponieważ nie pozwolę aby ktokolwiek mnie znieważał w ten sposób. Nie pozwolę żeby ktoś podchodził do walki ze mną myśląc że tak po prostu przejdzie po mnie. Myślę że on za długo się bujał z B.J i teraz chyba myśli że jest małym B.J.. No więc zajmę się małym B.J. 2 kwietnia”

Będzie ostro 🙂 W środku filmik jak bracia Joe i Dan Lauzon kręcą parodię wejścia Ken Flo do walki z Sherkiem podczas gali UFC 64. Kenny wchodząc do klatki powiedział głośno „I FINISH FIGHTS” co miało być aluzją do wygranych Seana Sherka przez decyzję.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.