Na razie nie wiadomo czy i kiedy Georges St. Pierre powróci do oktagonu UFC, jednak sam zawodnik myśli o tym, żeby faktycznie w przyszłości pojawić się jeszcze w klatce.

Tak sądzę. Myślę, że zawalczę ponownie. Wszystko zależy od mojego zdrowia. Na razie za wcześnie by o tym mówić, ale czuję się teraz znacznie lepiej niż po ostatniej walce. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam swoje zdrowie, a nie walki.

Kenny Florian, były zawodnik UFC i aktualny komentator jest przekonany, że Kanadyjczyk wróci do UFC na jakąś dużą walkę.

Moim zdaniem on zawalczy w jakimś super starciu. Nie musi to być koniecznie pojedynek z mistrzem. Nie byłbym zaskoczony, gdyby doszło do walki, która nie byłaby o tytuł, a jednocześnie byłaby ogromnym wydarzeniem.

Florian powiedział o tym w programie The MMA Hour i wskazując ewentualnych rywali dla GSP stwierdził:

Z kim mógłby zawalczyć? Myślę, że taki zawodnik jak Khabib Nurmagomedov mógłby być interesującym wyzwaniem. Nie wiem czy taka walka miałaby być w jakimś umownym limicie wagowym, ale drugą osobą, którą widzę w starciu z GSP jest oczywiście Conor McGregor. To byłaby mega walka.

5 KOMENTARZE

  1. Z kim mógłby zawalczyć? Myślę, że taki zawodnik jak Khabib Nurmagomedov mógłby być interesującym wyzwaniem. Nie wiem czy taka walka miałaby być w jakimś umownym limicie wagowym, ale drugą osobą, którą widzę w starciu z GSP jest oczywiście Conor McGregor. To byłaby mega walka.

    Ktokolwiek, któ urwie łeb hydrze, zwanej McGregorem. Czy to zrobi Khabib, czy GSP, obojętne. Byle widowiskowo, doszczętnie, i najlepiej z kontuzją, która uniemożliwi hydrze jakiekolwiek starty. Nie życzę nikomu zle, chyba, że to McGregor.

  2. Niech już w końcu ogłoszą GSP vs  CMG i dadzą ludziom spokój .

    Aktualnie to dalej easy win dla GSP. I w/g mnie do tego starcia nie dojdzie na powrocie Conora do UFC. Za dużo do stracenia będzie miał Conor w tej walce tak czy tak. Conor często imponował mi inteligencją podczas walk, ale w porównaniu z Żorżem jest daleko w tyle.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.