Na razie nie wiadomo czy i kiedy Georges St. Pierre powróci do oktagonu UFC, jednak sam zawodnik myśli o tym, żeby faktycznie w przyszłości pojawić się jeszcze w klatce.

Tak sądzę. Myślę, że zawalczę ponownie. Wszystko zależy od mojego zdrowia. Na razie za wcześnie by o tym mówić, ale czuję się teraz znacznie lepiej niż po ostatniej walce. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam swoje zdrowie, a nie walki.

Kenny Florian, były zawodnik UFC i aktualny komentator jest przekonany, że Kanadyjczyk wróci do UFC na jakąś dużą walkę.

Moim zdaniem on zawalczy w jakimś super starciu. Nie musi to być koniecznie pojedynek z mistrzem. Nie byłbym zaskoczony, gdyby doszło do walki, która nie byłaby o tytuł, a jednocześnie byłaby ogromnym wydarzeniem.

Florian powiedział o tym w programie The MMA Hour i wskazując ewentualnych rywali dla GSP stwierdził:

Z kim mógłby zawalczyć? Myślę, że taki zawodnik jak Khabib Nurmagomedov mógłby być interesującym wyzwaniem. Nie wiem czy taka walka miałaby być w jakimś umownym limicie wagowym, ale drugą osobą, którą widzę w starciu z GSP jest oczywiście Conor McGregor. To byłaby mega walka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.