Dokładnie 9 lat temu byliśmy świadkami debiutu najsilniejszego człowieka na całej Ziemi w zawodowym MMA. 11 grudnia 2009 roku Mariusz Pudzianowski zadebiutował w organizacji KSW, pokonując Marcina Najmana i wynosząc popularność walk w klatce na kolejne poziomy.

W walce która odbyła się na gali KSW 12, Pudzianowski błyskawicznie rozprawił się z Najmanem pokonując go w 43 sekundzie walki przez TKO. W ringu KSW, Pudzian po kilku sekundach wstępnego badania rywala, zaatakował kilkoma mało technicznymi, ale piekielnie mocnymi niskimi kopnięciami. Zaskoczony atakiem przeciwnika Najman stracił równowagę i upadł na matę, Pudzianowski nie wypuścił tej okazji z ręki i serią solidnych uderzeń w parterze zmusił boksera do odklepania.

Sama walka mimo, że nie stała na najwyższym sportowym poziomie to sprawiła, że przed telewizorami zasiadła rekordowa liczba widzów zainteresowana występem „Pudziana”. Transmisję w szczytowym momencie oglądało ponad 6 milionów widzów, a średnia wyniosła „niecałe 5 milionów”. Dzięki walce Pudziana z Najmanem, KSW 12 stała się jednym z najchętniej oglądanych widowisk sportowych w 2009 roku.

Walkę można obejrzeć na stronie Ipla.TV

4 KOMENTARZE

  1. Ale ten czas jebnal, pamietam jak się jarałem tym z ziomakami. Pudzian już stary jest tak sobie zdałem sprawę

  2. Kurwa jak Najman wypuścił powietrze po zrobieniu tego zdjęcia to fotografa zbierali ze ściany.

  3. Lepsze te buty i jeansy za długie, niż dzisiejsze trzewiczki, rurki i gołe kostki… albo spodnie jak by kupę ktoś zrobił…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.