Organizacja Fight Exclusive Night poinformowała o kolejnym starciu, które kibice będą mieli okazję obejrzeć na FEN 24, 16 marca w Warszawie. W kategorii piórkowej Kamil Łebkowski (18-8) skrzyżuje rękawice z Adrianem Zielińskim (17-8).

Dla „Bomby” będzie to szansa przedłużenia serii zwycięstw do trzech z rzędu. W ostatnich dwóch walkach Łebkowski pokonał decyzjami sędziów Artura Stakhnyuka oraz Łukasza Demczura. Wcześniej 31-letni zawodnik poniósł trzy przegrane z rzędu, kolejno z Daguirem Imavovem, Saikhanem Dzhabrailovem i Danielem Torresem.

Zieliński po raz pierwszy zawalczy w kategorii piórkowej. W ostatnich trzech starciach reprezentant olsztyńskiego klubu Berkut Arrachion przegrał z Piotrem Hallmannem, Ustarmagomedem Gadzhidaudovem i Joshuą Avelesem. W latach 2013-2015 Zieliński prowadził świetną serię siedmiu zwycięstw z rzędu, podczas której pokonał między innymi Niko Puhakkę, Adama Golonkiewicza i Mariana Ziółkowskiego.

5 KOMENTARZE

  1. Zielinski kiedys juz nie schodzil nizej niz 70 kg? Ogolnie bardzo fajne starcie jak na polskie warunki/FEN ale Adrian chuj wie w jakiej formie( cos tam czytalem u konkurencji) tak wiec moze Bomba go rozpykac.

  2. Fajne zestawienie aczkolwiek jako eliminator do pasa, tak średnio. Zielinski po trzech porażkach i nie wiadoma forma bo była chwila pauzy, a bomba walczy w kratkę. Aczkolwiek niech wygra lepszy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.