Wszyscy fani pamiętają sytuację przed UFC 232, kiedy to gala, która miała odbyć się w Las Vegas została przeniesiona do Kalifornii z powodu podejrzanych testów antydopingowych Jona Jonesa. Komisja w Las Vegas nie mogła jednoznacznie stwierdzić czy Jones powinien zostać dopuszczony do rywalizacji w oktagonie, dlatego też nie chciała, aby ten wystąpił na grudniowej gali. Teraz Jon wystąpi na UFC 235 właśnie w Vegas. Zawodnik został poddany dodatkowym testom, których wyniki, jak zapowiada NSAC, poznamy przed samą galą.

Udostępnimy wyniki testów Jona Jonesa, ale zrobimy to bardzo, bardzo blisko samej gali. Prosiłbym o zaprzestanie próśb o udostępnienie danych przez dyrektora. Byłbym naprawdę wdzięczny ponieważ i tak nie zrobimy tego póki nie będziemy gotowi. Musimy to poskładać w całość, wtedy udostępnimy to mediom.

Bones miał zostać poddany testom również przez VADA – zgodził się on na dodatkowe testowanie podczas przesłuchania z NSAC, podczas którego dostał on jednorazową licencję na walkę w Vegas.

Jones zawalczy na UFC 235 z Anthonym Smithem. Na gali wystąpią także m.in. Tyron Woodley czy Kamaru Usman. Pełna rozpiska dostępna jest TUTAJ.

3 KOMENTARZE

  1. Jeżeli nic nie wykazało i jest czysty, to po co składać to "w całość"?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.