W nowym odcinku magazynu „Fighter” wywiad z zawodnikiem UFC Janem Błachowiczem oraz Mistrzem Świata w Muay Thai Marcinem Łepkowskim.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

7 KOMENTARZE

  1. Ooooo, muszę obczaić, miałem okazję trenować czasem pod okiem Łepkowskiego, raz nawet lekko z nim sparować na grupie zaawansowanej (30 kg temu) i gość jest niezłym wariatem.

  2. Hehe, Marcin prosi o lajki :DNie no sportowcem jest wielkim i napewno należy mu się szacunek, bo osiągnął naprawdę dużo.

  3. No co zrobić, takie czasy. Szczerze to nie wiem o co chodzi z tymi lajkami, ale jak ktoś ma FB to klikajcie 😉

  4. Na temat tego pasa mistrza świata to szkoda gadać. Pasy WMC inter… to się po prostu kupuje. Robi to organizator gali płaci federacji WMC za możliwość zrobienia takiej walki i za sam pas fizyczny. Przy  zestawieniu zawodników nie jest brany żaden ranking.  Marcin na tej  gali walczył z zawodnikiem który zmienił się mu na 3 dni przed walką (poprzedni też kotem nie był) facet przyjechał z niedowagą bo na co dzień startuje w kategorii niższej. Ta walka to była formalność. Wszyscy tajowie na tej gali walczący z polakami o pasy pochodzili z jednego klubu(Lamai) zaprzyjaźnionego z PZMT. Psikusa tylko zrobił jeden z nich (nie walczący od lat na poważnie i na co dzień będący kierowca tup tuka) wygrywając z Jędrzejczykiem.Marcin to bardzo perspektywiczny zawodnik (świetny występ w finale ME przeciw Kulebinowi) obdarzony dobrymi warunkami fizycznymi. A to że jest tak prowadzony i balon trochę za mocno pompowany to już nie jego winna.

  5. Wywiad świeżo po sparach, bo kinol i usta trochę rozbite.

    Co do dorabiania, to dobrze, że jest przedsiębiorczy. Wiecznie walczył nie będzie, a rodzinę utrzymać trzeba.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.