W kolejności przypadkowej:

Po gali UFC 107:

Shane Nelson (2-2 w UFC) – do UFC dostał się dzięki udziałowi w TUF 8 wygrywając na finałowej gali swoją walkę z Georgem Roopem. W kolejnym starciu udało mu się pokonać dzięki kontrowersyjnej decyzji Aarona Riley`a. W rewanżu na UFC 101 Riley pokonał go gładko przez jednogłośną decyzję sędziowską. Ostatnią swoją walkę w UFC Shane stoczył na UFC 107 gdzie przegrał przed decyzję z Mattem Wimanem.

Kevin Burns (2-3 w UFC) – Burns miał udany debiut w UFC gdzie na UFC 85 niespodziewanie poddał posiadacza czarnego pasa Roana Carneiro. W kolejnej walce dzięki niesamowitej technice zdobytej na seminarium Chucka Liddella pokonał za pomocą ciosu w oku Anthony`ego Johnsona. Niestety w rewanżu z tym zawodnikiem na TUF 9 zaliczył porażkę przez KO i był to początek złej serii dla niego. W kolejnej walce przegrał z Chrisem Lytle przez decyzję i T.J. Grantem na UFC 107 przez KO.

Edgar Garcia (0-2 w UFC) – Garcis trafił do UFC prosto z mniejszej ligi WEC. Niestety dla niego, odniósł w niej 2 porażki z rzędu i to wystarczyło aby skreślić go z listy zawodników. Edgar przegrał z Bradem Blackburnem na TUF 9 Finale, i DaMarquesem Johnsonem na UFC 107

Po gali TUF 10 Finale:

Houston Alexander (3-4 w UFC) – ujemny rekord w przypadku tego zawodnika nie jest aż tak ważny ponieważ do czasu walki z Kimbo, Houston zawsze walczył efektownie co jak wiemy podoba się szefowi UFC. Niestety dla siebie i fanów w walce z Kimbo, Houston nie wiedzieć czemu wrzucił wsteczny bieg przez co tak oczekiwana walka była naprawdę trudna do oglądania. Można się spodziewać że po 2-3 zwycięstwach w mniejszych organizacjach Alexander powróci do UFC.

Darill Schoonover (0-1 w UFC) – sławny Tits chyba jednak nie doczeka się upragnionej walki z Pagem ponieważ po porażce na TUF 10 Finale z James McSweeneyem przez KO raczej nie zobaczymy go zbyt szybko w wielkiej lidze.

Marcus Jones (0-1 w UFC) – Big Baby mimo wielkich możliwości, jak sam ostatnio powiedział po porażce z Mattem Mitrione zakończył karierę w MMA.

Justin Wren (0-1 w UFC)

4 KOMENTARZE

  1. cycuszków szkoda,bo chętnie bym zobaczył jak dostaje w łeb od Rampage’a 🙂

  2. po co Marcus tam sie phal, skoro po jednej walce dal sobie spokoj. . . a Tits to nie wiem, skad sie wzial w UFC ^^

  3. tits zostal powolany do wojska i jedzie do Afganistanu z tego co mi wiadomo…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.