10696172_10153034460114879_849466208966804725_n

Scott Coker ogłosił nowe zestawienia, do których dojdzie 17 października na gali Bellator 129.

Najciekawszym z nich dla polskiego fana będzie walka dobrze znanych w naszym kraju Houstona Alexandra (MMA 16-10) i Jamesa Thompsona (MMA 20-14). Walka została zakontraktowana w wadze ciężkiej.

Alexander zadebiutował w Bellatorze rok temu i przegrał z innym weteranem UFC, Vladimirem Matyushenką. W kwietniu tego roku udało mu się powrócić, kiedy to wygrał z Mattem Uhde (Bellator 117). Była to już trzecia wygrana w czterech walkach, jakie stoczył Amerykanin od czasu porażki z Jankiem Błachowiczem na KSW 20.

Dla Jamesa Thompsona będzie to druga walka w Bellatorze. Anglik zadebiutował na majowej gali z numerem 121, na której pokonał w pierwszej rundzie Erica Prindle. Tym zwycięstwem przedłużył pasmo walk bez porażki do sześciu, w tym pięciu wygranych.

Walką wieczoru na gali w Iowa będzie starcie Josha Neera (MMA 36-13-1) z Paulem Bradleyem (MMA 21-6).

25 KOMENTARZE

  1. czemu KSW nie wpadało na takie pomysły zestawień ?… War Collosus

  2. No proszę, Alexander w ciężkiej. Ciekawe, choć w sumie samo zestawienie mnie nie grzeje i jest mi dość obojętne kto wygra. Wolę zdecydowanie oglądać wkraczające, wszechstronne i młode talenty na galach Bellatora.

  3. chlopaki mają łącznie 77 lat – bedzie wiecej niz w walce Pudzian Nastula ?

  4. Alexander – Thompson w ME Bellatora a karte glowna KSW otwiera walka Wlodarek – Andryszak. Pierwsza mnie kompletnie nie interesuje a drugiej nie moge sie doczekac.  Jak to sie czasami wszystko szybko zmienia.

  5. A jakiś półśredni, mianującym się najlepszym na świecie, mówił jak to się Bellator nie rozwija 😀 Lol.

  6. Coraz gorzej z tymi kartami Bellatora, o co komu taki ME, dali by ich na kartę wstępną i tyle

  7. Co to się wyprawia. Nie bardzo wiem jak to skomentować, to będzie dziwny pojedynek. Ciekawe jakie atrakcje szykuje Bellator w ramach promocji tego pojedynku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.