UFC potwierdziło dwa interesujące zestawienia, które mają odbyć się 1 sierpnia. UFC nie potwierdziło na ten moment lokalizacji tego wydarzenia. Była mistrzyni kategorii koguciej, Holly Holm, zmierzy się wtedy z Irene Aldaną, a młody Edmen Shahbazyan zawalczy z Derekiem Brunsonem.

Holm (13-5 MMA) ma na swoim koncie 11 walk w UFC. W trakcie swojej kariery w największej organizacji MMA na świecie walczyła z m.in. Mieshą Tate, Rondą Rousey czy Amandą Nunes. W ostatnim pojedynku mierzyła się z Raquel Pennington, którą wypunktowała.

Aldana (12-5 MMA) jest mniej doświadczona w oktagonie UFC od swojej rywalki. W sześciu ostatnich walkach ma świetny bilans 5-1. W ostatnim pojedynku w oktagonie pokonała przez KO  Ketlen Vieirę.

Shahbazyan (11-0 MMA) w ostatniej walce pokonał Brada Tavaresa przez nokaut w pierwszej rundzie pojedynku. Co ciekawe, miał zmierzyć się wtedy z naszym rodakiem, Krzysztofem Jotko, lecz ten wypadł z walki z powodu kontuzji. 10 z 11 wygranych 22-letni Edmen zdobywał przed czasem.

Brunson (20-7 MMA) ma na swoim koncie zdecydowanie więcej walk niż jego rywal. Amerykanin wygrał dwa ostatnie pojedynku, pokonując przez decyzje sędziowskie Eliasa Theodorou oraz Iana Heinischa.

5 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.