18 stycznia w hali T-Mobile Arena w Las Vegas Donald Cerrone (MMA 36-12) zmierzy się z Conorem McGregorem (MMA 21-4). „Kowboj” chce, aby ta walka została na długo zapamiętana przez fanów, nie zamierza więc zmieniać swojego stylu i chce bić się z Irlandczykiem w stójce.

Wyjdę tam i zmierzę się z nim w stójce, bo każdy chce właśnie taką walkę zobaczyć. Ktoś kiedyś powiedział, że to tak, jakby walczyć nie licząc na zwycięstwo, ale tak nie jest. Wolę być zapamiętany jako zawodnik dający najlepsze walki w historii i przegrywać, niż zawodnik, który kalkuluje, żeby tylko wygrać. Wyjdę więc i dam z siebie wszystko i dam ludziom to, co chcą oglądać. Dla mnie to jest najważniejsze w moim sportowym dziedzictwie. Nie chcę być zawodnikiem, który wybiera łatwą drogą i cały czas ucieka próbując punktować rywala. O nie! Wyjdę i będę walczył.

Cerrone w rozmowie dla serwisu MMA Junkie dodał też, że nadal chce walczyć w przyszłości o pas mistrzowski.

Moje cele cały czas są takie same. Zamierzam zdobyć pas. To ostatnia rzecz jakiej potrzebuję, aby przypieczętować moje osiągnięcia. Cały czas jestem na tej drodze i zamierzam nią iść. Ten sport jest trudny, bo cały czas trzeba być na szczycie. Parę razy się poślizgnąłem, ale wróciłem.

Do walki Conora McGregora z Donaldem Cerrone dojdzie podczas gali UFC 246. Rozpiskę gali znajdziecie tutaj.

https://youtube.com/watch?v=TyQR5RhT7GU

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.