Marcin Najman, po kontrowersyjnym występie na ostatniej gali Fame MMA, zapowiedział, że już niedługo może ponownie pojawić się klatce. Dodał też, że prowadzi rozmowy z dwiema największymi organizacjami w Polsce. Na razie nie wiadomo czy i gdzie Marcin Najman faktycznie pojawi się w klatce i czy rzeczywiście będzie dalej występował, ale już teraz pojawiają się głosy sprzeciwu przeciwko zatrudnianiu tego zawodnika.

Wczoraj Dominik Zadora, mistrz FEN, opublikował na swoim profilu na Instagramie krótkie przesłanie do organizacji Fight Exclusive Night. Zapowiedział w nim, że jeśli szefowie marki zdecydują się na zatrudnienie Najmana, on nie będzie dalej walczył dla FEN.

Zobacz również: Mistrz FEN zapowiada odejście jeśli organizacja zatrudni Marcina Najmana. „Byłoby mi wstyd…”

Taką deklarację wsparł również Łukasz Jurkowski, który komentuje gale organizacji Fight Exclusive Night i dodał do tego również informację od siebie:

Brawo Dominik Zadora. Mam nadzieję, że inni zawodnicy postąpią podobnie. Ja deklaruję, że jeżeli FEN zatrudni tego pajaca, odpuszczam komentowanie gal.

Łukasz Jurkowski od lat jest jednym z najpopularniejszych komentatorów gal MMA w Polsce. Wraz z Andrzejem Janiszem tworzą duet, który na stałe wpisał się w krajobraz polskiego świata mieszanych sztuk walki.

37 KOMENTARZE

 1. Daj Bóg, niech zatrudnią el tosta, i juras nie będzie nigdzie komentował… chyba że się złamie

  1. Zatrudnia Najmana

  2. Juras rezygnuje

  3. Akcja #JurasMusisz

  4. Juras komentuje walke Najmana

  🙂

 2. Ja natomiast powiem tak , koniec z oglądaniem gal KSW jeśli ten placek Jurkowski pojawi sie tam w roli zawodnika :jimcarrey: , Wojek miej to na uwadze jesli akurat masz chwile wolnego i nie parzysz kawy .

 3. No a jeśli zatrudniła by go ta druga duża  federacja to też by zrezygnował z komentowania jej gal?  🙂

 4. Pojawia sie szansa, ze  Najman zrobi w koncu cos pozytecznego dla polskiego MMA. Zostaje jeszcze Janisz, panie Andrzeju apeluje o solidarnosc z kolega.

 5. Nasz życiowy drogowskaz,latarnia mądrości,która oświeca nam drogę.

  Wspaniale czytać takie deklaracje.

  A tak serio.

  Gdyby dzisiaj większość znanych osobistości stanęło za najmanem,to Juras zrobiłby to samo,aby tylko lajki na pejsbuku się zgadzały.

  Błagam Boga,żeby fen lub KSW zaangażowały Pana Marcinka,niech temu kleszczowi pęknie dupa i z pokorą,bez słowa skomentuje te galę.

 6. Ale ten typ ma wyjebane w kosmos ego.  Większości ludzi koło chuja lata czy on komentuje, czy nie. A po ostatnich popisach stronniczosci z Batra i Owczarz to raczej ma więcej przeciwników. Takiego atencjusza to świat nie widział.

 7. Akurat szczerze powiedziawszy to, że on nie będzie komentować gal by mnie ucieszyło. Gość jest po pierwsze w chuj stronniczy, a po drugie zero merytoryki tylko: "łoooo". A to potrafi już żul spod sklepu.

 8. Co to za hejt na Jurasa? Wydarzyło się coś na przestrzeni kilku tyg?:lol:

  #prezesieniemusisz i tego nie rób, po co robić walkę w której wynik jest przesądzony z góry.. po co się pchać w taką pajacerke Prezesie.

  Najman wypierdalaj.

 9. Juras: Jak Paweł Jóźwiak nie odwoła swoich słów to wypierdalam z komentowania fenu

  Kibice: A co powiedział?

  Juras: Żebym wypierdalal

 10. 1. Zatrudnia Najmana

  2. Juras rezygnuje

  3. Akcja #JurasMusisz

  4. Juras komentuje walke Najmana

  🙂

  Walki Najmana nie skomentuje, lecz wcześniejsze już tak. Sztywny kręgosłup na to pozwoli 😉

 11. Najman nie jest szkodliwy, przynajmniej jest z czego pośmiać.

  Powiedz to Herczykowi.:roberteyeblinking:

 12. Najman nie jest szkodliwy, przynajmniej jest z czego pośmiać.

  Najman nie jest szkodliwy? Toć to szkodnik, karaluch, kor#a bez honoru. Wieczny obibok, mitoman, oszust, kanalia, piz#a… Dla mnie jest synonimem takiego cwaniactwa pokazuje że możesz być zawodiwym bokserem, nie umiejąc boksować, nie trenując, obrażając i prowokując innych ludzi zarabiać duże pieniądze, gdzie naprawdę ambitni i dobrzy zawodnicy dostają ochłapy. Tacy ludzie jak Najman to niestety taka plaga w XXI wieku, niszcza kolejne młode pokolenia, pokazując im jak kłamstwem i cwaniactwem nie pracując można zarobić pieniądze, przy tym nie szanując swojego nazwiska. Szkodnik w h#j!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.