Marcin Najman, po kontrowersyjnym występie na ostatniej gali Fame MMA, zapowiedział, że już niedługo może ponownie pojawić się klatce. Dodał też, że prowadzi rozmowy z dwiema największymi organizacjami w Polsce. Na razie nie wiadomo czy i gdzie Marcin Najman faktycznie pojawi się w klatce i czy rzeczywiście będzie dalej występował, ale już teraz pojawiają się głosy sprzeciwu przeciwko zatrudnianiu tego zawodnika.

Wczoraj Dominik Zadora, mistrz FEN, opublikował na swoim profilu na Instagramie krótkie przesłanie do organizacji Fight Exclusive Night. Zapowiedział w nim, że jeśli szefowie marki zdecydują się na zatrudnienie Najmana, on nie będzie dalej walczył dla FEN.

Zobacz również: Mistrz FEN zapowiada odejście jeśli organizacja zatrudni Marcina Najmana. „Byłoby mi wstyd…”

Taką deklarację wsparł również Łukasz Jurkowski, który komentuje gale organizacji Fight Exclusive Night i dodał do tego również informację od siebie:

Brawo Dominik Zadora. Mam nadzieję, że inni zawodnicy postąpią podobnie. Ja deklaruję, że jeżeli FEN zatrudni tego pajaca, odpuszczam komentowanie gal.

Łukasz Jurkowski od lat jest jednym z najpopularniejszych komentatorów gal MMA w Polsce. Wraz z Andrzejem Janiszem tworzą duet, który na stałe wpisał się w krajobraz polskiego świata mieszanych sztuk walki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.