FEN

Już 22 sierpnia organizacja Fight Exclusive Night przygotuje swoją kolejną galę. Wydarzenie odbędzie się w Ostródzie. Areną zmagań wojowników po raz drugi będzie Amfiteatr.

Jak poinformowała właśnie organizacja w mediach społecznościowych, najbliższa gala odbędzie się z udziałem publiczności.

Już oficjalnie – FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda odbędzie z Waszym udziałem na trybunach. Wspólnie stworzymy doskonałą atmosferę. Sprzedaż biletów na trybuny oraz biletów VIP wystartuje już w tym tygodniu.

Już oficjalnie – FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda odbędzie z Waszym udziałem na trybunach 😍🔥 Wspólnie stworzymy…

Publiée par FightExclusiveNight sur Mardi 7 juillet 2020

Na razie nie podano w jakim zakresie będzie wypełniona trybuna, ani jakie wymogi będą musieli spełniać kibice obecni podczas wydarzenia.

Jednym z bohaterów gali FEN 29 będzie Adam Kowalski (12-5, 2 KO, 3 SUB), napędzony dwoma zwycięstwami pod szyldem FEN. Jego pojedynek będzie walką wieczoru całego eventu.

Do klatki FEN wróci również Adrian Zieliński (19-9, 6 KO, 6 SUB). Były mistrz kategorii piórkowej zrobi pierwszy krok w kierunku powrotu na szczyt w swojej dywizji. Kibice w Ostródzie będą mogli w akcji podziwiać również Marcina Naruszczkę (19-9, 7 KO, 2 SUB). Weteran polskiego MMA 22 sierpnia po raz szósty wystąpi w klatce FEN.

Ostróda będzie miejscem powrotu do zawodowych startów Oskara Somerfelda (6-2, 5 SUB). Wojownik z Białogardu na FEN 21 zagwarantował kibicom elektryzujące starcie z Szymonem Duszą, którego pokonał niejednogłośną decyzją sędziów.

Na FEN 29 zadebiutuje również 19-letni Kacper Miklasz (0-0). Zawodnik z Ełku wystąpi w tym starciu w kategorii ciężkiej.

3 KOMENTARZE

 1. FEN bez problemu robi galę z kibicami, podczas gdy pierwsza siła świata MMA musi latać na jakieś zamknięte, tajemne wyspy, a drugi gigant robi gale w studiu.

  Wiadomo gdzie jest UFC, gdzie w takim razie jest KSW?  :kawulpokapoka:

 2. FEN bez problemu robi galę z kibicami, podczas gdy pierwsza siła świata MMA musi latać na jakieś zamknięte, tajemne wyspy, a drugi gigant robi gale w studiu.

  Wiadomo gdzie jest UFC, gdzie w takim razie jest KSW?  :kawulpokapoka:

  :gdzie:

 3. FEN bez problemu robi galę z kibicami, podczas gdy pierwsza siła świata MMA musi latać na jakieś zamknięte, tajemne wyspy, a drugi gigant robi gale w studiu.

  Wiadomo gdzie jest UFC, gdzie w takim razie jest KSW?  :kawulpokapoka:

  KSW też robi z kibicami-150 może wejść, więc…….REKORD, a FEN jak zwykle kopia

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.