Viacheslav-Datsik

Zaledwie trzy miesiące minęły od wyjścia Vyacheslava Datsika z więzienia, wczoraj ponownie do niego trafił. Rosjanin został zatrzymany za serię napadów na prostytutki i ataki na domy towarzyskie w Sankt Petersburgu. Datsik wpadł podczas zasadzki w jednej z agencji w której czekali już na niego policjanci. Ten chory psychicznie były zawodnik MMA motywował swoje czyny „próbą oczyszczenia Rosji” z agencji towarzyskich które rozsiewają wirusa HIV.

Datsik trafił po raz pierwszy do aresztu w 2007 roku po serii napadów na sklepy ze sprzętem telefonicznym w Petersburgu. Po zbadaniu zdrowia psychicznego z powodu przekonania Datsika, że jest on synem słowiańskiego boga pogańskiego uznano, że jest chory psychicznie i nie trafi on do wiezienia.

Były zawodnik MMA został przeniesiony wtedy do kliniki psychiatrycznej, z której uciekł w 2010 roku przez dziurę w płocie. Datsik uciekł do Norwegii nielegalnie przekraczając granicę i wnioskując do władz o azyl polityczny. Został tam skazany za propagowanie nazizmu i został wydany do Rosji w 2011 roku w celu odbycia reszty kary.

Datsik został zwolniony z więzienia w marcu 2016. Miał plany wznowienia kariery w MMA.

Poniżej wideo z rosyjskiej telewizji opisujący działalność „Tarzana”

76 KOMENTARZE

 1. Uff. Andrzej może spać spokojnie.
  Skoro już jesteśmy przy temacie rosyjskich więzień, to ciekawe co tam u Aleksa…

 2. Hahah Rosja to jednak stan umysłu, uznają gościa za popierdoleńca i zamiast kryminału wysyłają go do psychiatryka, ale że z tego im spierdolił to jednak kryminał.

 3. Na BE tak opisali jeden z rajdów Datsika

  Datsik stormed the brothel – a large apartment with spacious rooms and potted plants – to begin his "purification" process. The Russian fighter, who sported an unusual goatee, hollered obscenities as he rounded up the sex workers from each room, pulling each by their hair or whatever was available from their clothes.
  "F***ing whores," Datsik yelled into the camera his friend wielded in the brothel (Translation via Artem Safarov). "They infect the last white men of our nation with HIV. The whole country will watch you, whores. As for the pimps, we will wring their necks. Rusiches! If you know where's a whorehouse, call the police and tell the police to file them all."
  As Datsik proceeded through the brothel, he tried to capture as many of the sex workers' faces on camera as possible. He tore off blankets they used to protect their identities and laughed as they scurried to some sort of safety. He chased one into the bathroom and cornered her in the shower. He punched her repeatedly before stripping her of her clothes and sending her to the rest of her traumatized colleagues in the hallway. Then, he shifted his efforts towards the "pimps," whom he slapped mockingly and threatened with their lives.
  Satisfied with the stench of fear palpable in the brothel, Datsik ordered the prostitutes to strip naked and chased them out of the apartment, and into the bright streets of Peter the Great's city. He watched proudly as they huddled together, desperate to cover up and retain some of their body warmth.
  As Datsik looked over his handy work, he smiled menacingly and basked in chaos he created.

 4. Ten kto do tej pory nie znał takiej legendy jak Datsik, niczym się nie różni od tego janusza na zdjęciu poniżej.
  [​IMG]

 5. Testo

  Ten kto do tej pory nie znał takiej legendy jak Datsik, niczym się nie różni od tego janusza na zdjęciu poniżej.
  [​IMG]

  Hehe, dobry przykład Janusza!
  A ten w czarnym sweterku, to jakiś zawodnik?

 6. mewson

  Hehe, dobry przykład Janusza!
  A ten w czarnym sweterku, to jakiś zawodnik?

  Przecież to TBA. Nie wiedzieć tego to dopiero januszostwo!

 7. mewson

  A ten w czarnym sweterku, to jakiś zawodnik?

  tak to zawodowy mistrz kravmagi z samiuśkiego tel avivu:mamed:

 8. Po przeczytaniu tytułu myślałem, że mu nie dały i stąd to zamieszanie.

 9. Dobrze że nie ma jakiejś koszulki z cccp tylko taką prawilną że swastyką bo by na cohones nie miał życia.

 10. Dobrze że nie ma jakiejś koszulki z cccp tylko taką prawilną że swastyką bo by na cohones nie miał życia.

 11. maras

  Czekam na wideo z zajścia i soczyste petardy z baśki, specjalność Datsika 😀

  Właśnie zajadając chrupki też czekam na jakiś hajlajt z tłuczenia petersburskich kurwiszonów i policji:rofl:

 12. maras

  Czekam na wideo z zajścia i soczyste petardy z baśki, specjalność Datsika 😀

  Właśnie zajadając chrupki też czekam na jakiś hajlajt z tłuczenia petersburskich kurwiszonów i policji:rofl:

 13. Gdyby Ryżyj Tarzan zaczął walczyć w Polsce a samozwańczy krul Chones maszhonek miał do niego problem że nie przybił mu piątki lub nie poszedł z nim na obiad ….. to co by się stało ?

 14. Gdyby Ryżyj Tarzan zaczął walczyć w Polsce a samozwańczy krul Chones maszhonek miał do niego problem że nie przybił mu piątki lub nie poszedł z nim na obiad ….. to co by się stało ?

 15. Gdyby tylko miał okazję odpowiednio się rozpędzić i odpalić serię z dyńki, policja nie miałaby żadnych szans.Ale ruscy alfonsi niech się nie czują zbyt bezpiecznie. Jeszcze nie zrobiono takiej siatki, która by zatrzymała Datsika.

 16. Olos

  Człowiek legenda! Trzymaj się Synu Swaroga.

  Ja pierdole, nikt nie zauważył już wtedy że on normalny nie jest?:DC:

 17. Olos

  Człowiek legenda! Trzymaj się Synu Swaroga.

  Ja pierdole, nikt nie zauważył już wtedy że on normalny nie jest?:DC:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.