W oczekiwaniu na sobotnią galę UFC on ESPN+ 89: Almeida vs. Lewis, UFC promuje ostatnią, hitową walkę „Czarnej Bestii” – Derricka Lewisa. Amerykanin potrzebował jedynie 33 sekund, aby skończyć Marcosa Rogerio de Limę, a pojedynek rozpoczął spektakularnym i zaskakującym latającym kolanem.

UFC zawitało do Brazylii. W sobotę w Sao Paulo odbędzie się powrotna po pandemii gala, której gwoździem programu jest starcie w wadze ciężkiej – Jailton Almeida vs. Derrick Lewis. Na kilka dni przed wydarzeniem, federacja wrzuciła na swój kanał na YouTube ostatnią walkę Derricka Lewisa – końcem lipca na UFC 291 zdemolował swojego rywala w 33 sekundy.

Dla fanów, zasiadających na trybunach areny w Salt Lake City, taki występ „Czarnej Bestii” był prawdziwym pocieszeniem. Na minuty wcześniej na tej samej gali widownia była świadkiem, jak zmasakrowany i uduszony został Tony Ferguson w jego starciu z Bobbym Lee. Derrick Lewis z pewnością podniósł poziom entuzjazmu na hali.

Walka Jailton Almeida vs. Derrick Lewis będzie główną walką wieczoru sobotniej gali w Sao Paulo. Karta główna w naszej strefie czasowej rozpoczyna się w o 2:00 w nocy z soboty na niedzielę i przewiduje w sumie sześć pojedynków.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.