Dan Hooker

Nową walkę upatrzył sobie zawodnik dywizji lekkiej UFC, Dan Hooker. „The Hangman” jest chętny sprawdzić formę Beneila Dariusha w połowie roku – na karcie, na której powrócić ma Conor McGregor lub na planowanej gali w Australii.

Dan Hooker po serii walk w kratkę, porażkach m.in. z Michaelem Chandlerem, czy Islamem Makhachevem, powrócił do zwycięskiej serii w lipcu 2023 roku, kiedy pokonał Jalina Turnera. Nowozelandczyk miał starać się o trzeci triumf z rzędu w grudniu przeciwko Bobby’emu Greenowi, jednak musiał wycofać się z gali z powodu ponownego złamania ręki w tym samym miejscu. Wygląda jednak na to, że Hooker powrócił już do treningów i zapowiada chęć zawalczenia w połowie roku z nikim innym, jak Beneilem Dariushem:

Chcę walczyć z Beneilem w czerwcu. Możliwe, że na karcie McGregora podczas wydarzenia International Fight Week, chyba że on znowu wszystkich wkręca, jak to ma w zwyczaju. Słyszałem też, że UFC planuje powrócić do Australii kiedyś w połowie roku. To również wchodzi w grę, fajnie byłoby zawalczyć tak blisko domu.

A więc, Benny [Dariush] jest wyżej ode mnie w rankingu, wprawdzie po dwóch porażkach z rzędu, ale zróbmy to. Ostatnio mówił, że chce sprawdzić, czy wciąż ma w sobie to coś. Cóż, ja mogę to sprawdzić, bracie. Sprawdzę za ciebie.

Beneil Dariush rzeczywiście po świetnej serii ośmiu zwycięstw z rzędu w UFC (m.in. z Mateuszem Gamrotem), w ostatnich dwóch walkach uległ przez nokaut kolejno Charlesowi Oliveirze oraz Armanowi Tsarukyanowi. Wciąż jednak w rankingu dywizji lekkiej zajmuje 7. miejsce, a Dan Hooker sklasyfikowany jest na miejscu 10.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,999 komentarzy 3,075 polubień

Nową walkę upatrzył sobie zawodnik dywizji lekkiej UFC, Dan Hooker. „The Hangman” jest chętny sprawdzić formę Beneila Dariusha w połowie roku – na karcie, na której powrócić ma Conor McGregor lub na planowanej gali w Australii. Dan Hooker po serii walk w kratkę, porażkach m.in. z Michaelem Chandlerem, czy Islamem Makhachevem, powrócił do zwycięskiej serii […]

Odpowiedz polub

click to expand...