Jedna z najlepszych wojowniczek w historii kobiecego MMA, Cris Cyborg która kilka tygodni temu w fatalnym stylu rozstała się z UFC, znalazła nowego pracodawce.

Niestety nie jest to żadna z dużych organizacji MMA a firma Dunkin Donuts która od stycznia tego roku sponsoruje Cris Cyborg. Była mistrzyni UFC pojawiła się w siedzibie firmy na jeden dzień by obsługiwać klientów i pomóc w promocji produktów.

Poniżej film z pierwszego dnia Cris Cyborg w nowej pracy:

Brazylijka po wypełnieniu kontraktu z największą organizacją MMA na świecie, została zwolniona z klauzuli która pozwoliła by UFC wyrównać konkurencyjne oferty pozostałych organizacji zainteresowanych jej usługami.

Była to dość niespodziewana decyzja UFC ale relację z Brazylijką od dawna były napięte. Dana White który w przeszłości wymieniał medialne ciosy z Cris, w wywiadzie stwierdził że chce pozbyć się jej ze swojej organizacji najszybciej jak to możliwe. W kolejnym przyznał, że współpraca z nią była istnym koszmarem:

Powodów było wiele. Rozmowy z nią od zawsze były koszmarem. Mówiłem to w wywiadzie z Laurą. Spore kontrowersje wzbudził sam angaż w UFC. Nawet nie odniosłem się w tamtej rozmowie do tego co Cyborg zrobiła z materiałem wideo i przekręcaniem moich słów. Jej „producenci” sprawili, że wyglądało to jakbym kłamał. Od pierwszego dnia współpraca z nią była koszmarem.

Według osób zbliżonych do środowiska Cris Cyborg, White zdawał sobie sprawę z końca wspólnej przygody i chciał po prostu odegrać się na niej obniżając jej wartość rynkową.

Nie zniechęciło to jednak organizacji takich jak Bellator MMA, PFL czy One Championship do skontaktowania się z zawodniczką. Według słów samej Cris, podpisała ona już kontrakt na kolejną walkę ale organizacja na razie pozostaje w sferze domysłów:

 

16 KOMENTARZE

 1. Według słów samej Cris, podpisała ona już kontrakt na kolejną walkę ale organizacja na razie pozostaje w sferze domysłów:

  Rizin ? :crazy:

  KSW ?:tease:

 2. Rizin ?

  Niestety Rizin jako jedyna z dużych organizacji publicznie potwierdziła że nie jest zainteresowana usługami Cris bo po prostu nie mają dla niej przeciwniczek i chcą skupić się na budowaniu atomowej dywizji kobiet. Osobiście stawiam na Bellatora bo Cris ma super relacje ze Scotem Cookerem jeszcze ze starych czasów. Ewentualnie One sięgnie baaaaardzo głęboko do kieszeni bo wchodzi powoli na rynek TV w USA i każde duże nazwisko jest i bardzo potrzebne.

 3. Mam przeciwiczkę dla Crisa! Bardziej freak, ale przynajmniej sportowiec – w rizin takie zestawienie poszłoby jak złoto:

  [SPOILER="a tutaj caster z żoną"]

  Zakaz skrętu w lewo jest tu bardzo wymowny

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.