Cris "Cyborg" Justino one championship
Cris „Cyborg” Justino

Po tym jak szef UFC Dana White, zapowiedział, że nie przedłuży kontraktu z Cris „Cyborg” Justino (MMA 21-2-1NC), Brazylijka nie powinna narzekać na brak ofert z rynku. Jednym z potencjalnych pracodawców może być organizacja One Championship. Wprawdzie szef azjatyckiej marki Chatri Sityodtong otwarcie nie potwierdził, że złoży propozycję współpracy, ale w oświadczeniu wydanym dla serwisu Sherdog powiedział:

Uwielbiam „Cyborg”. Nie tylko dlatego, że jest najlepszą zawodniczką w historii sztuk walki, ale ma również złote serce. Szanuję to, że Cris swoimi osiągnięciami i poprzez swoją popularność chce inspirować ludzi do działania. Ostatecznie ona już inspiruje miliony na całym świecie całą swoją sportową historią, osiągnięciami i wartościami, które wyznaje.

Na razie nie wiadomo jednak jak dalej potoczą się losy Brazylijki, ale jednym z potencjalnych pracodawców „Cyborg” może być również Scott Coker, szef Bellatora, który współpracował już z Cris w czasach prowadzenia organizacji Strikeforce.

15 KOMENTARZE

  1. Nie jest. Amanda jest. Dwa pasy i totalna dominacja w dwóch wagach. Cyborg lała przez większość kariery soccermom's i bumice. Amanda ma na rozkładzie wszystkie znaczące zawodniczki z topu.

  2. Amanda też ma klopsy w rekordzie, a gościu nie mówi, kto jest najlepszy teraz a kto najlepszy w historii.

    Moim zdaniem nie jest to Cyborg, ale każdy ma prawo do swojej opinii

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.