Według doniesień, prezydent UFC Dana White powiedział właśnie, że „zwalnia Cris Cyborg z kontraktu i nie przedstawi jej żadnych nowych ofert kontraktowych.”

Nie wiadomo dokładnie co wpłynęło na decyzję White’a. Po gali UFC 240 zapewniał Cris Cyborg (MMA 21-2, 1NC), że bardzo chce zorganizować jej rewanż z Amandą Nunes (MMA 18-4). Dziś jak widzimy, sytuacja diametralnie się zmieniła.

Cris Cyborg wygrywając na UFC 240, wypełniła swój kontrakt z UFC, ale zgodnie z obowiązującym trzymiesięcznym okresem negocjacyjnym tylko dla UFC, nie mogła przez ten czas negocjować z innymi organizacjami. Jak widać, Dana White zwolnił ją z tego okresu wyłączności na negocjacje. Do słów zacytowanych powyżej, dodał:

Jest zwolniona z kontraktu i wszelkich umów. Może iść sobie negocjować z Bellatorem i wszystkimi innymi organizacjami. Tam będzie mogła toczyć te swoje łatwe walki.

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo nie lubię takich zdjęć do newsów. Ta strzałka, "out", jakbym był upośledzony i nie był w stanie zrozumieć tekstu pisanego. Wiem, że youtube narzuca takie standardy, ale na rocksów raczej nie wchodzą 10-latkowie którzy potrzebują czegoś takiego?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.